همه محصولات
-
خوزهاز این شرکت خوشم میاد. حرفه ای و دوستانه هستن. خدمات عالی و مشاوره دوستانه، تحویل سریع. قیمت خیلی خوب. میخوام دوباره سفارش بدم وقتی که نیاز داشته باشم. -
لورن ملویلخدمات عالی، محصول با کیفیت -
سانوک نیژه نگورودخدمات مديريت، سريعتر از هر چيزي که بايد انجام بشه. -
اردنتومور کمپانايه خرید خوشمزه
کلید واژه ها [ durable hydraulic control valve assembly ] همخوانی داشتن 154 محصولات.
موتور مسافرتی Final Drive Premium for CAT 330A 330AL Excavators Heavy Duty Travel Motor Replacement
| نام محصول: | موتور مسافرتی Final Drive Premium for CAT 330A 330AL Excavators Heavy Duty Travel Motor Replacement |
|---|---|
| مدل دستگاه قابل اجرا:: | سیستم های هیدرولیک برای بیل مکانیکی CAT 330A 330AL |
| صنایع قابل اجرا:: | تعمیرگاه های مکانیکی، خرده فروشی، ساختمانی، انرژی، معدن |
بیل مکانیکی جایگزینی سنگین CAT M320D2 Final Drive Travel Motor 2913711 10R8710 291-3711 10R-8710
| نام محصول: | بیل مکانیکی جایگزینی سنگین CAT M320D2 Final Drive Travel Motor 2913711 10R8710 291-3711 10R-8710 |
|---|---|
| مدل دستگاه قابل اجرا:: | سیستم های هیدرولیک برای بیل مکانیکی CAT M320D2 |
| صنایع قابل اجرا:: | تعمیرگاه های مکانیکی، خرده فروشی، ساختمانی، انرژی، معدن |
گیربکس چرخشی سنگین 21T-26-00300 برای کوماتسو PC2000-8 بیل مکانیکی ماینینگ گیربکس گیربکس با گشتاور بالا کاهش سیاره ای
| نام محصول: | گیربکس چرخشی سنگین 21T-26-00300 برای کوماتسو PC2000-8 بیل مکانیکی ماینینگ گیربکس گیربکس با گشتاور با |
|---|---|
| مدل دستگاه قابل اجرا:: | سیستم های هیدرولیک برای بیل مکانیکی PC2000-8 |
| صنایع قابل اجرا:: | تعمیرگاه های مکانیکی، خرده فروشی، ساختمانی، انرژی، معدن |
گیربکس چرخشی سنگین 21T-26-00300 برای کوماتسو PC2000-8 بیل مکانیکی ماینینگ گیربکس گیربکس با گشتاور بالا کاهش سیاره ای
| نام محصول: | گیربکس چرخشی سنگین 21T-26-00300 برای کوماتسو PC2000-8 بیل مکانیکی ماینینگ گیربکس گیربکس با گشتاور با |
|---|---|
| مدل دستگاه قابل اجرا:: | سیستم های هیدرولیک برای بیل مکانیکی PC2000-8 |
| صنایع قابل اجرا:: | تعمیرگاه های مکانیکی، خرده فروشی، ساختمانی، انرژی، معدن |
هیوندای R200W-7 R200W-7A R210W-9S بیل مکانیکی مسافرتی موتور مسافرتی 31N6-45012 مهندسی زمین
| نام محصول: | R200W-7 R200W-7A R210W-9S Travel Drive Motor Travel 31N6-45012 برای هیوندای |
|---|---|
| مدل دستگاه قابل اجرا:: | بیل مکانیکی هیوندای R200W-7 R200W-7A R210W-9S |
| صنایع قابل اجرا:: | R200W-7 R200W-7A R210W-9S Travel Drive Motor Travel 31N6-45012 برای هیوندای |
9150030 9134824 9156189 Final Drive for Hitachi EX120 EX130K-5 Track Drive Motor Track Drive Planetary گیربکس تعویض بازاری
| نام محصول: | 9150030 9134824 9156189 Final Drive for Hitachi EX120 EX130K-5 Track Drive Motor Track Drive Planeta |
|---|---|
| مدل دستگاه قابل اجرا:: | هیتاچی EX120-5، EX120-5E، EX130K-5، EX100-5، EX110-5، EX135-5 |
| صنایع قابل اجرا:: | کارهای ساختمانی، انرژی و معدن، تعمیرگاه های ماشین آلات، فروشگاه های مصالح ساختمانی |
9124448 9239165 گیربکس کاهش سفر برای هیتاچی EX1900-5 ماینینگ بیل مکانیکی فوق سنگین درایو نهایی
| نام محصول: | گیربکس کاهش سفر هیتاچی EX1900-5 (واحد درایو نهایی) |
|---|---|
| مدل دستگاه قابل اجرا:: | سری هیتاچی EX1900-5، EX1900-6 |
| صنایع قابل اجرا:: | انرژی و معدن، استخراج معادن روباز، کارهای ساختمانی در مقیاس بزرگ |
هیوندای R250LC-7 R305LC-7 بیل مکانیکی فینال درایو موتور گیربکس 31N8-40061 31N8-40060 31N8-40050 31N8-40051
| نام محصول: | گیربکس موتور R250LC-7 R305LC-7 Final Drive 31N8-40061 برای هیوندای |
|---|---|
| مدل دستگاه قابل اجرا:: | بیل مکانیکی هیوندای R250LC-7 R305LC-7 |
| صنایع قابل اجرا:: | گیربکس موتور R250LC-7 R305LC-7 Final Drive 31N8-40061 برای هیوندای |
دستگاه چرخش موتور بیل مکانیکی هیوندای HX300L 38K8-10150 38K8-11100 با کیفیت بالا برای جابجایی زمین
| نام محصول: | موتور نوسان/دستگاه نوسان |
|---|---|
| مدل ماشین قابل اجرا: | بیل مکانیکی هیوندای HX300L |
| صنایع قابل اجرا: | مهندسی ساخت و ساز/خاک سازی |
برای هیوندای HX300L بیل مکانیکی 38K8-10150 38K8-11100 Swing Motor Swing Device مهندسی ساخت و ساز
| نام محصول: | موتور نوسان/دستگاه نوسان |
|---|---|
| مدل ماشین قابل اجرا: | بیل مکانیکی هیوندای HX300L |
| صنایع قابل اجرا: | مهندسی ساخت و ساز/خاک سازی |

