همه محصولات
-
خوزهاز این شرکت خوشم میاد. حرفه ای و دوستانه هستن. خدمات عالی و مشاوره دوستانه، تحویل سریع. قیمت خیلی خوب. میخوام دوباره سفارش بدم وقتی که نیاز داشته باشم. -
لورن ملویلخدمات عالی، محصول با کیفیت -
سانوک نیژه نگورودخدمات مديريت، سريعتر از هر چيزي که بايد انجام بشه. -
اردنتومور کمپانايه خرید خوشمزه
کلید واژه ها [ durable hydraulic control valve assembly ] همخوانی داشتن 134 محصولات.
پمپ هیدرولیک با کارایی بالا JCB 8080 PVB80R1HN316 20/925446 برای حفاری
| نام محصول: | پمپ هیدرولیک |
|---|---|
| مدل دستگاه قابل اجرا:: | پمپ هیدرولیک JCB 8080 |
| صنایع قابل اجرا:: | تعمیرگاه های مکانیکی، خرده فروشی، ساختمانی، انرژی، معدن |
پمپ هیدرولیک اصلی کوماتسو PC600LC-8 با شماره قطعه 708-2L-00880 / 708-2L-00881 با گارانتی 12 ماهه برای بیل مکانیکی
| نام محصول: | NO.1 پمپ اصلی پمپ هیدرولیک |
|---|---|
| مدل دستگاه قابل اجرا:: | کوماتسو PC600LC-8 |
| صنایع قابل اجرا:: | تعمیرگاه های مکانیکی، خرده فروشی، ساختمانی، انرژی، معدن |
موتور هیدرولیک Poclain MK05-2-124-F04-1340-0000 قسمت شماره 002343869J
| نام محصول: | پوکلین MK05-2-124-F04-1340-0000 |
|---|---|
| مدل دستگاه قابل اجرا:: | 002343869J |
| صنایع قابل اجرا:: | تعمیرگاه های مکانیکی، خرده فروشی، ساختمانی، انرژی، معدن |
کاماتسو PC3000-6 حفاری معدن کشنده 95389540 کشنده هیدرولیک 953 89 540
| نام محصول: | سیلندر هیدرولیک کششی کوماتسو PC3000-6 سیلندر بیل مکانیکی با کارایی بالا برای کاربردهای سنگین 9538954 |
|---|---|
| مدل دستگاه قابل اجرا:: | سیلندر هیدرولیک کششی کوماتسو PC3000-6 سیلندر بیل مکانیکی با کارایی بالا برای کاربردهای سنگین 9538954 |
| صنایع قابل اجرا:: | تعمیرگاه های مکانیکی، خرده فروشی، ساختمانی، انرژی، معدن |
موتور هیدرولیک پارکر MS18-2-121-A18-1410-0000 با کیفیت بالا برای تجهیزات ساخت و ساز بیل مکانیکی
| نام محصول: | موتور هیدرولیک پارکر MS18-2-121-A18-1410-0000 با کیفیت بالا برای تجهیزات ساخت و ساز بیل مکانیکی |
|---|---|
| مدل ماشین قابل اجرا: | موتور هیدرولیک پارکر MS18-2-121-A18-1410-0000 با کیفیت بالا برای تجهیزات ساخت و ساز بیل مکانیکی |
| صنایع قابل اجرا: | تعمیرگاه های مکانیکی ، خرده فروشی ، ساخت و ساز ، انرژی ، معدن |
پایلوت فرمان پمپ پیستونی هیدرولیک CAT 3652142 با کیفیت بالا برای 834 834K 836K برای تراکم کننده بولدوزر
| نام محصول: | پایلوت فرمان پمپ پیستونی هیدرولیک CAT 3652142 با کیفیت بالا برای 834 834K 836K برای تراکم کننده بولد |
|---|---|
| مدل دستگاه قابل اجرا:: | پایلوت فرمان پمپ پیستونی هیدرولیک CAT 3652142 با کیفیت بالا برای 834 834K 836K برای تراکم کننده بولد |
| صنایع قابل اجرا:: | تعمیرگاه های مکانیکی، خرده فروشی، ساختمانی، انرژی، معدن |
CAT 3889642 پمپ پیستونی هیدرولیک برای قطعات ماشین آلات صنعتی سنگین 824 824K 825 825K 826 826K چرخ بولدوزر کمپکتور
| نام محصول: | CAT 3889642 پمپ پیستونی هیدرولیک برای قطعات ماشین آلات صنعتی سنگین 824 824K 825 825K 826 826K چرخ بو |
|---|---|
| مدل دستگاه قابل اجرا:: | CAT 3889642 پمپ پیستونی هیدرولیک برای قطعات ماشین آلات صنعتی سنگین 824 824K 825 825K 826 826K چرخ بو |
| صنایع قابل اجرا:: | تعمیرگاه های مکانیکی، خرده فروشی، ساختمانی، انرژی، معدن |
CAT 773D 773E 775E Mining Truck Hydraulic Gear Pump 244-3304 2443304 10R7980 تجهیزات ساختمانی قطعات یدکی برای کامیون کمپرسی خارج از جاده و ماشین آلات معدن
| نام محصول: | CAT 773D 773E 775E Mining Truck Hydraulic Gear Pump 244-3304 2443304 10R7980 تجهیزات ساختمانی قطعات |
|---|---|
| مدل دستگاه قابل اجرا:: | CAT 773D 773E 775E Mining Truck Hydraulic Gear Pump 244-3304 2443304 10R7980 تجهیزات ساختمانی قطعات |
| صنایع قابل اجرا:: | تعمیرگاه های مکانیکی، خرده فروشی، ساختمانی، انرژی، معدن |
CAT 950H 962H IT62H چرخ لودر پمپ هیدرولیک پمپ پیستونی 2928767 10R-7401 برای قطعات یدکی ماشین آلات ساختمانی برای تجهیزات لودر و زمین
| نام محصول: | CAT 950H 962H IT62H چرخ لودر پمپ هیدرولیک پمپ پیستونی 2928767 10R-7401 برای قطعات یدکی ماشین آلات سا |
|---|---|
| مدل دستگاه قابل اجرا:: | CAT 950H 962H IT62H چرخ لودر پمپ هیدرولیک پمپ پیستونی 2928767 10R-7401 برای قطعات یدکی ماشین آلات سا |
| صنایع قابل اجرا:: | تعمیرگاه های مکانیکی، خرده فروشی، ساختمانی، انرژی، معدن |
R200W-7 R200W-7A R210W-9S بیل مکانیکی 31N6-45012 مهندسی ساخت موتور مسافرتی برای هیوندای
| نام محصول: | موتور مسافرتی هیوندای R200W-7 R200W-7A R210W-9S 31N6-45012 |
|---|---|
| مدل دستگاه قابل اجرا:: | بیل مکانیکی هیوندای R200W-7 R200W-7A R210W-9S |
| صنایع قابل اجرا:: | موتور مسافرتی هیوندای R200W-7 R200W-7A R210W-9S 31N6-45012 |

