همه محصولات
-
خوزهاز این شرکت خوشم میاد. حرفه ای و دوستانه هستن. خدمات عالی و مشاوره دوستانه، تحویل سریع. قیمت خیلی خوب. میخوام دوباره سفارش بدم وقتی که نیاز داشته باشم. -
لورن ملویلخدمات عالی، محصول با کیفیت -
سانوک نیژه نگورودخدمات مديريت، سريعتر از هر چيزي که بايد انجام بشه. -
اردنتومور کمپانايه خرید خوشمزه
کلید واژه ها [ durable hydraulic control valve assembly ] همخوانی داشتن 154 محصولات.
موتور هیدرولیک Poclain MK05-2-124-F04-1340-0000 قسمت شماره 002343869J
| نام محصول: | پوکلین MK05-2-124-F04-1340-0000 |
|---|---|
| مدل دستگاه قابل اجرا:: | 002343869J |
| صنایع قابل اجرا:: | تعمیرگاه های مکانیکی، خرده فروشی، ساختمانی، انرژی، معدن |
کاماتسو PC3000-6 حفاری معدن کشنده 95389540 کشنده هیدرولیک 953 89 540
| نام محصول: | سیلندر هیدرولیک کششی کوماتسو PC3000-6 سیلندر بیل مکانیکی با کارایی بالا برای کاربردهای سنگین 9538954 |
|---|---|
| مدل دستگاه قابل اجرا:: | سیلندر هیدرولیک کششی کوماتسو PC3000-6 سیلندر بیل مکانیکی با کارایی بالا برای کاربردهای سنگین 9538954 |
| صنایع قابل اجرا:: | تعمیرگاه های مکانیکی، خرده فروشی، ساختمانی، انرژی، معدن |
موتور هیدرولیک پارکر MS18-2-121-A18-1410-0000 با کیفیت بالا برای تجهیزات ساخت و ساز بیل مکانیکی
| نام محصول: | موتور هیدرولیک پارکر MS18-2-121-A18-1410-0000 با کیفیت بالا برای تجهیزات ساخت و ساز بیل مکانیکی |
|---|---|
| مدل ماشین قابل اجرا: | موتور هیدرولیک پارکر MS18-2-121-A18-1410-0000 با کیفیت بالا برای تجهیزات ساخت و ساز بیل مکانیکی |
| صنایع قابل اجرا: | تعمیرگاه های مکانیکی ، خرده فروشی ، ساخت و ساز ، انرژی ، معدن |
پایلوت فرمان پمپ پیستونی هیدرولیک CAT 3652142 با کیفیت بالا برای 834 834K 836K برای تراکم کننده بولدوزر
| نام محصول: | پایلوت فرمان پمپ پیستونی هیدرولیک CAT 3652142 با کیفیت بالا برای 834 834K 836K برای تراکم کننده بولد |
|---|---|
| مدل دستگاه قابل اجرا:: | پایلوت فرمان پمپ پیستونی هیدرولیک CAT 3652142 با کیفیت بالا برای 834 834K 836K برای تراکم کننده بولد |
| صنایع قابل اجرا:: | تعمیرگاه های مکانیکی، خرده فروشی، ساختمانی، انرژی، معدن |
CAT 3889642 پمپ پیستونی هیدرولیک برای قطعات ماشین آلات صنعتی سنگین 824 824K 825 825K 826 826K چرخ بولدوزر کمپکتور
| نام محصول: | CAT 3889642 پمپ پیستونی هیدرولیک برای قطعات ماشین آلات صنعتی سنگین 824 824K 825 825K 826 826K چرخ بو |
|---|---|
| مدل دستگاه قابل اجرا:: | CAT 3889642 پمپ پیستونی هیدرولیک برای قطعات ماشین آلات صنعتی سنگین 824 824K 825 825K 826 826K چرخ بو |
| صنایع قابل اجرا:: | تعمیرگاه های مکانیکی، خرده فروشی، ساختمانی، انرژی، معدن |
CAT 773D 773E 775E Mining Truck Hydraulic Gear Pump 244-3304 2443304 10R7980 تجهیزات ساختمانی قطعات یدکی برای کامیون کمپرسی خارج از جاده و ماشین آلات معدن
| نام محصول: | CAT 773D 773E 775E Mining Truck Hydraulic Gear Pump 244-3304 2443304 10R7980 تجهیزات ساختمانی قطعات |
|---|---|
| مدل دستگاه قابل اجرا:: | CAT 773D 773E 775E Mining Truck Hydraulic Gear Pump 244-3304 2443304 10R7980 تجهیزات ساختمانی قطعات |
| صنایع قابل اجرا:: | تعمیرگاه های مکانیکی، خرده فروشی، ساختمانی، انرژی، معدن |
CAT 950H 962H IT62H چرخ لودر پمپ هیدرولیک پمپ پیستونی 2928767 10R-7401 برای قطعات یدکی ماشین آلات ساختمانی برای تجهیزات لودر و زمین
| نام محصول: | CAT 950H 962H IT62H چرخ لودر پمپ هیدرولیک پمپ پیستونی 2928767 10R-7401 برای قطعات یدکی ماشین آلات سا |
|---|---|
| مدل دستگاه قابل اجرا:: | CAT 950H 962H IT62H چرخ لودر پمپ هیدرولیک پمپ پیستونی 2928767 10R-7401 برای قطعات یدکی ماشین آلات سا |
| صنایع قابل اجرا:: | تعمیرگاه های مکانیکی، خرده فروشی، ساختمانی، انرژی، معدن |
پمپ پیستونی محوری کاوازاکی K3SP36C | جابجایی 36.3 سی سی در دور با کنترل حسگر بار برای بیل مکانیکی
| نام محصول: | پمپ پیستونی محوری کاوازاکی K3SP36C | جابجایی 36.3 سی سی در دور با کنترل حسگر بار برای بیل مکانیکی |
|---|---|
| مدل دستگاه قابل اجرا:: | کوبلکو: SK60، SK60-7، SK70، SK75، SK80 Takeuchi: TB175، TB175W، TB180FR CAT 308B، E70B یانمار: VIO55 |
| صنایع قابل اجرا:: | تعمیرگاه های مکانیکی، خرده فروشی، ساختمانی، انرژی، معدن |
R200W-7 R200W-7A R210W-9S بیل مکانیکی 31N6-45012 مهندسی ساخت موتور مسافرتی برای هیوندای
| نام محصول: | موتور مسافرتی هیوندای R200W-7 R200W-7A R210W-9S 31N6-45012 |
|---|---|
| مدل دستگاه قابل اجرا:: | بیل مکانیکی هیوندای R200W-7 R200W-7A R210W-9S |
| صنایع قابل اجرا:: | موتور مسافرتی هیوندای R200W-7 R200W-7A R210W-9S 31N6-45012 |
استفاده برای کاماتسو PC300-8MO Excavator Swing Gearbox 207-26-00300 کیفیت بالا Gearbox مونتاژ ماشین آلات ساختمانی قطعات پس از فروش تولید کننده
| نام محصول: | گیربکس سوئینگ بیل مکانیکی کوماتسو PC300-8MO 207-26-00300 |
|---|---|
| مدل ماشین قابل اجرا: | جعبه چرخ دنده های سوئیچ کوماتسو |
| صنایع قابل اجرا: | تعمیرگاه های مکانیکی ، خرده فروشی ، ساخت و ساز ، انرژی ، معدن |

