همه محصولات
-
خوزهاز این شرکت خوشم میاد. حرفه ای و دوستانه هستن. خدمات عالی و مشاوره دوستانه، تحویل سریع. قیمت خیلی خوب. میخوام دوباره سفارش بدم وقتی که نیاز داشته باشم. -
لورن ملویلخدمات عالی، محصول با کیفیت -
سانوک نیژه نگورودخدمات مديريت، سريعتر از هر چيزي که بايد انجام بشه. -
اردنتومور کمپانايه خرید خوشمزه
کلید واژه ها [ excavator parts hydraulic pump ] همخوانی داشتن 2202 محصولات.
227-9383 برای 854G 854K D11N D11R D11T نوع تراکتور چرخ بولدوزر پمپ هیدرولیک با کیفیت بالا پمپ قطعات پمپ Gp-Gear جدید قطعات پس از فروش وزن پمپ 160 کیلوگرم
| نام محصول: | 227-9383 برای 854G 854K D11N D11R D11T نوع تراکتور چرخ بولدوزر پمپ هیدرولیک با کیفیت بال |
|---|---|
| مدل ماشین قابل اجرا: | برای کاترپیلار 854G 854K D11N D11R D11T |
| صنایع قابل اجرا: | تعمیرگاه های مکانیکی ، خرده فروشی ، ساخت و ساز ، انرژی ، معدن |
561-22-78005 561-22-78004 561-22-78003 561-22-78001 برای کمپرسی های کوماتسو HD785 قطعات پمپ هیدرولیک مونتاژ محور با کیفیت بالا قطعات جدید پس از فروش
| نام محصول: | 561-22-78005 561-22-78004 561-22-78003 561-22-78001 برای کمپرسی های کوماتسو HD785 قطعات پمپ هیدرولیک |
|---|---|
| مدل ماشین قابل اجرا: | برای کوماتسو HD785 |
| صنایع قابل اجرا: | تعمیرگاه های مکانیکی ، خرده فروشی ، ساخت و ساز ، انرژی ، معدن |
پمپ هیدرولیک نو سوراخ صفحه توزیع
| نام محصول:: | صفحه توزیع صفرا پیستون نه سوراخی پمپ هیدرولیک Kubota KX161 155 163 PSLV-54CG |
|---|---|
| مدل دستگاه قابل اجرا:: | پمپ هیدرولیک Kubota KX161 155 163 |
| صنایع قابل اجرا:: | تعمیرگاه های مکانیکی، خرده فروشی، ساختمانی، انرژی، معدن |
PSVL-54CG KYB پمپ هیدرولیک چند منظوره رنگ زرد مناسب TQ 305
| نام محصول: | پمپ هیدرولیک TQ TQ305 پمپ هیدرولیک KYB PSVL-54CG |
|---|---|
| مدل دستگاه قابل اجرا:: | TQ305 |
| صنایع قابل اجرا:: | تعمیرگاه های مکانیکی، خرده فروشی، ساختمانی، انرژی، معدن |
LG936 LG939 پمپ هیدرولیک V90N180 مجموعه اصلی پمپ صفحه سوئیچ آکسیال پیستون جابجایی متغیر پمپ دوگانه
| نام محصول: | LG936 LG939 پمپ هیدرولیک V90N180 مجموعه اصلی پمپ صفحه سوئیچ آکسیال پیستون جابجایی متغیر پمپ دوگانه |
|---|---|
| مدل دستگاه قابل اجرا:: | LG936 LG939 |
| صنایع قابل اجرا:: | تعمیرگاه های مکانیکی، خرده فروشی، ساختمانی، انرژی، معدن |
مجموعه پمپ هیدرولیک D475A 708-2G-00060 پمپ اصلی 708-2G-01060 7082G00060
| نام محصول: | مجموعه پمپ هیدرولیک D475A 708-2G-00060 پمپ اصلی 708-2G-01060 7082G00060 |
|---|---|
| مدل دستگاه قابل اجرا:: | کوماتسو D475A-5 |
| صنایع قابل اجرا:: | تعمیرگاه های مکانیکی، خرده فروشی، ساختمانی، انرژی، معدن |
K7SP36 ZX70-5G YD00013056 پمپ هیدرولیک اصلی K7SP36 K7V28 ZX70-5G ZX70-5A
| نام محصول: | K7SP36 ZX70-5G پمپ اصلی YD00013056 پمپ هیدرولیک K7SP36 K7V28 ZX70-5G ZX70-5A پمپ هیدرولیک |
|---|---|
| مدل دستگاه قابل اجرا:: | ZX70-5G ZX70-5A |
| صنایع قابل اجرا:: | تعمیرگاه های مکانیکی، خرده فروشی، ساختمانی، انرژی، معدن |
339-0514 cat 320E 329E پمپ اصلی هیدرولیک پمپ پیستونی پمپ هیدرولیک
| نام محصول: | 339-0514 cat 320E 329E پمپ اصلی هیدرولیک پمپ پیستونی پمپ هیدرولیک |
|---|---|
| مدل دستگاه قابل اجرا:: | گربه 320E 329E |
| صنایع قابل اجرا:: | تعمیرگاه های مکانیکی، خرده فروشی، ساختمانی، انرژی، معدن |
244-5326 194-8300 196-8246 200-3365 CAT 311 312 313 315 318C پمپ هیدرولیک SBS80 SBS120
| Product name: | 244-5326 194-8300 196-8246 200-3365 cat 311 312 313 315 318C SBS80 hydraulic pump |
|---|---|
| Applicable machine model:: | cat 311 312 313 315 318C |
| Applicable Industries:: | Mechanical repair shops, retail, construction, energy, mining |
Cat 330gc 349gc پمپ هیدرولیک پمپ پلنگر 566-8632 522-6893 مناسب برای Cat352 349 352 توسط موتور Cat C13 رانده می شود
| نام محصول: | Cat 330gc 349gc پمپ هیدرولیک پمپ پلنگر 566-8632 522-6893 مناسب برای Cat352 349 352 توسط موتور Cat C1 |
|---|---|
| مدل دستگاه قابل اجرا:: | CAT 352 349 352 |
| صنایع قابل اجرا:: | تعمیرگاه های مکانیکی، خرده فروشی، ساختمانی، انرژی، معدن |

