همه محصولات
-
خوزهاز این شرکت خوشم میاد. حرفه ای و دوستانه هستن. خدمات عالی و مشاوره دوستانه، تحویل سریع. قیمت خیلی خوب. میخوام دوباره سفارش بدم وقتی که نیاز داشته باشم. -
لورن ملویلخدمات عالی، محصول با کیفیت -
سانوک نیژه نگورودخدمات مديريت، سريعتر از هر چيزي که بايد انجام بشه. -
اردنتومور کمپانايه خرید خوشمزه
کلید واژه ها [ excavator parts hydraulic pump ] همخوانی داشتن 2204 محصولات.
LQ10V00018F4 LQ10V00018F2 LQ10V00018F3 پمپ هیدرولیک برای Kobelco 260-9 295-9/Kawasaki K3V112DTP قطعات ساخت و ساز قطعات ساختاری پس از
| نام محصول: | LQ10V00018F4 LQ10V00018F2 LQ10V00018F3 پمپ هیدرولیک برای Kobelco 260-9 295-9/Kawasaki K3V112DTP قطعا |
|---|---|
| مدل ماشین قابل اجرا: | Kobelco 260-9 295-9 |
| صنایع قابل اجرا: | تعمیرگاه های مکانیکی ، خرده فروشی ، ساخت و ساز ، انرژی ، معدن |
137-1607 برای D8R 3406 578 583R D8N D8R II پمپ هیدرولیک پمپ هیدرولیک پمپ GP-GOV و سوخت قطعات پس از فروش 1371607
| نام محصول: | 137-1607 برای D8R 3406 578 583R D8N D8R II پمپ هیدرولیک پمپ هیدرولیک پمپ GP-GOV و سوخت ق |
|---|---|
| مدل ماشین قابل اجرا: | D8R 3406 |
| صنایع قابل اجرا: | تعمیرگاه های مکانیکی ، خرده فروشی ، ساخت و ساز ، انرژی ، معدن |
پمپ هیدرولیک هیتاچی ZAX120 ZX120 ZAX130 ZX130 HPK055
| نام محصول:: | پمپ هیدرولیک هیتاچی ZAX120 ZX120 ZAX130 ZX130 HPK055 |
|---|---|
| مدل دستگاه قابل اجرا:: | هیتاچی ZAX120 ZX120 ZAX130 ZX130 |
| صنایع قابل اجرا:: | تعمیرگاه های مکانیکی، خرده فروشی، ساختمانی، انرژی، معدن |
YB60000770 9289321 هیتاچی ZX120-3 ZX130-3 ZX130-5A پمپ هیدرولیک اصلی HPK060 HPK055 پمپ هیدرولیک
| نام محصول:: | YB60000770 9289321 هیتاچی ZX120-3 ZX130-3 ZX130-5A پمپ هیدرولیک اصلی HPK060 HPK055 پمپ هیدرولیک |
|---|---|
| مدل دستگاه قابل اجرا:: | هیتاچی ZX120-3 ZX130-3 ZX130-5A |
| صنایع قابل اجرا:: | تعمیرگاه های مکانیکی، خرده فروشی، ساختمانی، انرژی، معدن |
708-1T-00420 7081T00420 مجموعه پمپ Komatsu D275A پمپ هیدرولیک پمپ اصلی
| نام محصول: | 708-1T-00420 7081T00420 مجموعه پمپ Komatsu D275A پمپ هیدرولیک پمپ اصلی |
|---|---|
| مدل دستگاه قابل اجرا: | کاماتسو D275A |
| صنایع قابل استفاده: | تعمیرگاه های مکانیکی، خرده فروشی، ساختمانی، انرژی، معدن |
PSVL-84 پمپ هیدرولیک پمپ پلمبر پمپ گیر پمپ مناسب برای Sunward هوشمند 100 Kubota 175
| نام محصول:: | PSVL-84 پمپ هیدرولیک پمپ پلمبر پمپ گیر پمپ مناسب برای Sunward هوشمند 100 Kubota 175 |
|---|---|
| مدل دستگاه قابل اجرا:: | Sunward Intelligent 100 Kubota 175 |
| صنایع قابل اجرا:: | تعمیرگاه های مکانیکی، خرده فروشی، ساختمانی، انرژی، معدن |
پمپ هیدرولیک SUNWARD Intelligent 40 45 50 Yanmar 55 Liugong 904 پمپ هیدرولیک PSVD2-21E
| نام محصول:: | پمپ هیدرولیک SUNWARD Intelligent 40 45 50 Yanmar 55 Liugong 904 پمپ هیدرولیک PSVD2-21E |
|---|---|
| مدل دستگاه قابل اجرا:: | به سمت خورشید هوشمند 40 45 50 یانمار 55 لیونگونگ 904 |
| صنایع قابل اجرا:: | تعمیرگاه های مکانیکی، خرده فروشی، ساختمانی، انرژی، معدن |
پمپ هیدرولیک مدرن 150-9 کاواساکی K5V80DTP کاواساکی K3V63 مجموعه پمپ پمپ پلمبر بزرگ
| نام محصول:: | پمپ هیدرولیک مدرن 150-9 کاواساکی K5V80DTP کاواساکی K3V63 مجموعه پمپ پمپ پلمبر بزرگ |
|---|---|
| مدل دستگاه قابل اجرا:: | هیوندای 150-9 |
| صنایع قابل اجرا:: | تعمیرگاه های مکانیکی، خرده فروشی، ساختمانی، انرژی، معدن |
پمپ هیدرولیک Komatsu 850-8 HPV375 708-2K-00110 708-2K-00111 708-2K-00112 708-2K-00113
| نام محصول: | پمپ هیدرولیک Komatsu 850-8 HPV375 708-2K-00110 708-2K-00111 708-2K-00112 708-2K-00113 |
|---|---|
| مدل دستگاه قابل اجرا:: | کاماتسو PC850-8 PC800-8 |
| صنایع قابل اجرا:: | تعمیرگاه های مکانیکی، خرده فروشی، ساختمانی، انرژی، معدن |
708-1l-00340 708-1l-00330 708-1l-00320 پمپ هیدرولیک اصلی D275A-5D D65EX-15
| نام محصول: | 708-1l-00340 708-1l-00330 708-1l-00320 پمپ هیدرولیک اصلی D275A-5D D65EX-15 |
|---|---|
| مدل دستگاه قابل اجرا:: | کاماتسو D275A-5D D65EX-15 |
| صنایع قابل اجرا:: | تعمیرگاه های مکانیکی، خرده فروشی، ساختمانی، انرژی، معدن |

