همه محصولات
-
خوزهاز این شرکت خوشم میاد. حرفه ای و دوستانه هستن. خدمات عالی و مشاوره دوستانه، تحویل سریع. قیمت خیلی خوب. میخوام دوباره سفارش بدم وقتی که نیاز داشته باشم. -
لورن ملویلخدمات عالی، محصول با کیفیت -
سانوک نیژه نگورودخدمات مديريت، سريعتر از هر چيزي که بايد انجام بشه. -
اردنتومور کمپانايه خرید خوشمزه
کلید واژه ها [ aftermarket original hydraulic main pump ] همخوانی داشتن 956 محصولات.
561-22-78401 561-22-78501 سمت چپ سمت راست آخرین درایو گیربکس مسافرتی برای کوماتسو HD785-7 Gear Reduction Gear Excavator قطعات پس از فروش اصلی
| Product name:: | 561-22-78401 561-22-78501 Left Right Final Drive Travel Gearbox For Komatsu HD785-7 Travel Reduction Gear Excavator Parts Aftermarket Original |
|---|---|
| Applicable machine model:: | Komatsu HD785-7 Excavator Parts |
| Applicable Industries:: | Mechanical repair shops, retail, construction, energy, mining |
دریچه کنترل اصلی حفاری هیدرولیک
| نام محصول: | 208-5124 CA2085124 2085124 برای قطعات بیل مکانیکی CAT M313C دریچه کنترل اصلی هیدرولیک اصلی |
|---|---|
| مدل دستگاه قابل اجرا:: | بیل مکانیکی CAT M313C |
| صنایع قابل اجرا:: | تعمیرگاه های مکانیکی، خرده فروشی، ساختمانی، انرژی، معدن |
4410248 برای هیتاچی ZX120 ZX120-E ZX120-HCMC ZX130-AMS ZX130-HCME ZX130H ZX130K قطعات حفاری های هیدرولیک دریچه کنترل اصلی HCV06 بازار بازنشستگی اصلی
| نام محصول: | 4410248 برای هیتاچی ZX120 ZX120-E ZX120-HCMC ZX130-AMS ZX130-HCME ZX130H ZX130K قطعات حفاری های هیدر |
|---|---|
| مدل دستگاه قابل اجرا:: | HITACHI ZX120 ZX120-E ZX120-HCMC ZX130-AMS ZX130-HCME ZX130H ZX130K بیل مکانیکی |
| صنایع قابل اجرا:: | تعمیرگاه های مکانیکی، خرده فروشی، ساختمانی، انرژی، معدن |
723-63-24100 7236324100 برای KOMATSU D65EX-15 D65EX-15E0 D65PX-15 D65PX-15E0 D65WX-15 D65WX-15E0 BULLDOZERS PARTS HYDRAULIC اصلی کنترل شیر مجموعه کنترل شیر بازرسی اصلی
| نام محصول: | 723-63-24100 7236324100 برای KOMATSU D65EX-15 D65EX-15E0 D65PX-15 D65PX-15E0 D65WX-15 D65WX-15E0 BUL |
|---|---|
| مدل دستگاه قابل اجرا:: | Komatsu D65EX-15 D65EX-15E0 D65PX-15 D65PX-15E0 D65WX-15 D65WX-15E0 بولدوزر |
| صنایع قابل اجرا:: | تعمیرگاه های مکانیکی، خرده فروشی، ساختمانی، انرژی، معدن |
709-99-14103 7099914103 709-99-14102 7099914102 برای Komatsu PC400-5 PC400LC-5 PC410-5 قطعات قطعات کنترل اصلی هیدرولیک شیر کنترل اصلی پس از فروش اصلی
| نام محصول: | 709-99-14103 7099914103 709-99-14102 7099914102 برای Komatsu PC400-5 PC400LC-5 PC410-5 قطعات قطعات ک |
|---|---|
| مدل دستگاه قابل اجرا:: | قطعات بیل مکانیکی Komatsu PC400-5 PC400LC-5 PC410-5 |
| صنایع قابل اجرا:: | تعمیرگاه های مکانیکی، خرده فروشی، ساختمانی، انرژی، معدن |
2846630 CA2846630 284-6630 2846631 284-6631 CA2846631 برای CAT 992K قطعات شارژر چرخ های هیدرولیک کنترل اصلی شیر شیر GP-CONTROL بازار بعدی اصلی
| نام محصول: | 2846630 CA2846630 284-6630 2846631 284-6631 CA2846631 برای CAT 992K قطعات شارژر چرخ های هیدرولیک کنت |
|---|---|
| مدل دستگاه قابل اجرا:: | لودر چرخ 992K گربه |
| صنایع قابل اجرا:: | تعمیرگاه های مکانیکی، خرده فروشی، ساختمانی، انرژی، معدن |
Hyundai R160LC-9 R170W-9 R180LC-9A RB160LC-9S Hydraulic Swing Motor 31Q5-10160
| نام محصول: | موتور سوئینگ اصلی هیدرولیک هیوندای R160LC-9 R160LC9A R160LC9S R170W9 R180LC9 R180LC9A R180LC9S RB160 |
|---|---|
| مدل ماشین قابل اجرا: | هیوندای R160LC-9 R160LC9A R160LC9S R170W9 R180LC9 R180LC9A R180LC9S RB160LC9S |
| صنایع قابل اجرا: | تعمیرگاه های مکانیکی ، خرده فروشی ، ساخت و ساز ، انرژی ، معدن |
قطعات حفاری 708-2L-00290 برای KOMATSU WA1200 پمپ هیدرولیک
| Product name: | EXCAVATOR PARTS 708-2L-00290 FOR KOMATSU WA1200 HYDRAULIC PUMP MAIN PUMP PUMP DEVICE AFTERMARKET ORIGINAL |
|---|---|
| Applicable machine model:: | 708-2L-00290 FOR KOMATSU WA1200 HYDRAULIC PUMP |
| صنایع قابل اجرا:: | تعمیرگاه های مکانیکی، خرده فروشی، ساختمانی، انرژی، معدن |
401-00253 40100253 برای پمپ هیدرولیک اصلی بیل مکانیکی دوسان 340-7/SOLAR 340LC-V,تولید کننده قطعات یدکی ماشین آلات ساختمانی
| نام محصول: | Doosan 340-7/SOLAR 340LC-V Hydraulic Pump 401-00253 40100253 |
|---|---|
| مدل ماشین قابل اجرا: | پمپ هیدرولیک اصلی برای Doosan 340-7/SOLAR 340LC-V |
| صنایع قابل اجرا: | تعمیرگاه های مکانیکی ، خرده فروشی ، ساخت و ساز ، انرژی ، معدن |
418-18-31104 418-18-31102 418-18-31101 برای KOMATSU WA250-5 WA250-6 WA250PZ-6 قطعات حفاری پمپ هیدرولیک پمپ اصلی پمپ دستگاه پمپ پس از فروش اصلی
| نام محصول: | 418-18-31104 418-18-31102 418-18-31101 برای KOMATSU WA250-5 WA250-6 WA250PZ-6 قطعات حفاری پمپ هیدرول |
|---|---|
| Applicable machine model:: | FOR KOMATSU WA250-5 WA250-6 Excavator Parts |
| صنایع قابل اجرا:: | تعمیرگاه های مکانیکی، خرده فروشی، ساختمانی، انرژی، معدن |

