همه محصولات
-
خوزهاز این شرکت خوشم میاد. حرفه ای و دوستانه هستن. خدمات عالی و مشاوره دوستانه، تحویل سریع. قیمت خیلی خوب. میخوام دوباره سفارش بدم وقتی که نیاز داشته باشم. -
لورن ملویلخدمات عالی، محصول با کیفیت -
سانوک نیژه نگورودخدمات مديريت، سريعتر از هر چيزي که بايد انجام بشه. -
اردنتومور کمپانايه خرید خوشمزه
کلید واژه ها [ excavator transmission parts with warranty ] همخوانی داشتن 111 محصولات.
Komatsu D51EX-22 D51PX-22 Travel Motor Final Drive 706-8H-01121 12Y-27-10201 12Y-27-10200 12Y-27-10401 12Y-27-10400 HST Durable Machine Spare Parts Heavy
| نام محصول: | Komatsu D51EX-22 D51PX-22 Travel Motor Final Drive 706-8H-01121 12Y-27-10201 12Y-27-10200 12Y-27-104 |
|---|---|
| مدل دستگاه قابل اجرا:: | Komatsu D51EX-22 D51PX-22 Travel Motor Final Drive 706-8H-01121 12Y-27-10201 12Y-27-10200 12Y-27-104 |
| صنایع قابل اجرا:: | تعمیرگاه های مکانیکی، خرده فروشی، ساختمانی، انرژی، معدن |
PY10V00003F1 برای CASE CX50 قطعات حفاری پمپ پیستون هیدرولیک K3SP30-110R-9001 پمپ اصلی دستگاه پمپ هیدرولیک پمپ پمپ دستگاه پس از فروش اصلی
| نام محصول: | PY10V00003F1 برای CASE CX50 قطعات حفاری پمپ پیستون هیدرولیک K3SP30-110R-9001 پمپ اصلی دستگاه پمپ هید |
|---|---|
| مدل دستگاه قابل اجرا:: | کاوشگر مورد CX50 |
| صنایع قابل اجرا:: | تعمیرگاه های مکانیکی، خرده فروشی، ساختمانی، انرژی، معدن |
4439491 4388989 برای HITACHI EX5500 EX5500-5 EX5500-6 EX5500E-6 EX5600-6BH EX5600-6 LLD قطعات قطعات چرخ دنده نوسان نوسان موتور نوسان هیدرولیک دستگاه چرخ دنده نوسان (عقب) اصلی
| نام محصول: | 4439491 4388989 برای HITACHI EX5500 EX5500-5 EX5500-6 EX5500E-6 EX5600-6BH EX5600-6 LLD قطعات قطعات |
|---|---|
| مدل دستگاه قابل اجرا:: | HITACHI EX5500 EX5500-5 EX5500-6 EX5500E-6 EX5600-6BH EX5600-6LD بیل مکانیکی |
| صنایع قابل اجرا:: | تعمیرگاه های مکانیکی، خرده فروشی، ساختمانی، انرژی، معدن |
113-15-00270 113-15-00470 1131500270 برای کوماتسو D21A-5 D21P-5A D21P-5 D21PL-5 D21Q-5 D31P-16 بولدوزر هایدرولیک ترانسمیشن پمپ گیربکس پمپ پمپ پیستون پمپ ASSY پس فروش اصلی
| نام محصول: | 113-15-00270 113-15-00470 1131500270 برای کوماتسو D21A-5 D21P-5A D21P-5 D21PL-5 D21Q-5 D31P-16 بولدو |
|---|---|
| مدل دستگاه قابل اجرا:: | Komatsu D21A-5 D21P-5A D21P-5 D21PL-5 D21Q-5 D31P-16 بولدوزر |
| صنایع قابل اجرا:: | تعمیرگاه های مکانیکی، خرده فروشی، ساختمانی، انرژی، معدن |
113-15-00470 1131500470 برای کوماتسو D21A-8E0 D21P-8E0 D21A-6 D21A-7 D21A-8 D31P-17A بلدوزر هایدرولیک ترانسمیشن پمپ پمپ گیربکس پمپ پیستون پمپ ASSY پس فروش اصلی
| نام محصول: | 113-15-00470 1131500470 برای کوماتسو D21A-8E0 D21P-8E0 D21A-6 D21A-7 D21A-8 D31P-17A بلدوزر هایدرولی |
|---|---|
| مدل دستگاه قابل اجرا:: | Komatsu D21A-8E0 D21P-8E0 D21A-6 D21A-7 D21A-8 D31P-17A بولدوزر |
| صنایع قابل اجرا:: | تعمیرگاه های مکانیکی، خرده فروشی، ساختمانی، انرژی، معدن |
گیربکس R250LC-7 R305LC-7 درایو نهایی موتور کاهشی 31N8-40061 31N8-40060 31N8-40050 31N8-40051 برای هیوندای
| نام محصول: | گیربکس موتور هیوندای R250LC-7 R305LC-7 Final Drive 31N8-40061 |
|---|---|
| مدل دستگاه قابل اجرا:: | بیل مکانیکی هیوندای R250LC-7 R305LC-7 |
| صنایع قابل اجرا:: | گیربکس موتور هیوندای R250LC-7 R305LC-7 Final Drive 31N8-40061 |
07432-72203 0743272203 07432-72202 07432-72201 برای کوماتسو D53A-16 D53A-17 D53P-18A D58E-1B D58P-1C بولدوزر پمپ های هیدرولیک چرخ دنده پمپ پیستون TORQFLOW TRANSMISSION OIL PUMP ASSY Aftermarket اصلی
| نام محصول: | 07432-72203 0743272203 07432-72202 07432-72201 برای کوماتسو D53A-16 D53A-17 D53P-18A D58E-1B D58P-1C |
|---|---|
| مدل دستگاه قابل اجرا:: | Komatsu D53A-16 D53A-17 D53P-18A D58E-1B D58P-1C بولدوزر |
| صنایع قابل اجرا:: | تعمیرگاه های مکانیکی، خرده فروشی، ساختمانی، انرژی، معدن |
07432-71300 0743271300 برای کاماتسو D75S-3 D75S-5 CRAWLER LOADERS پمپ های هیدرولیک Gear پمپ های پیستون کنترل و انتقال پمپ روغن پمپ های هیدرولیک پمپ پمپ ASSY بعد از فروش اصلی
| نام محصول: | 07432-71300 0743271300 برای کاماتسو D75S-3 D75S-5 CRAWLER LOADERS پمپ های هیدرولیک Gear پمپ های پیست |
|---|---|
| مدل دستگاه قابل اجرا:: | لودرهای خزنده Komatsu D75S-3 D75S-5 |
| صنایع قابل اجرا:: | تعمیرگاه های مکانیکی، خرده فروشی، ساختمانی، انرژی، معدن |
07400-30100 07400-30102 برای کاماتسو D75S-3 CRAWLER LOADERS پمپ های هیدرولیک Gear پمپ های پیستون کنترل و انتقال پمپ روغن پمپ های هیدرولیک پمپ پمپ ASSY بازار بازنشستگی اصلی
| نام محصول: | 07400-30100 07400-30102 برای کاماتسو D75S-3 CRAWLER LOADERS پمپ های هیدرولیک Gear پمپ های پیستون کنت |
|---|---|
| مدل دستگاه قابل اجرا:: | لودرهای خزنده Komatsu D75S-3 |
| صنایع قابل اجرا:: | تعمیرگاه های مکانیکی، خرده فروشی، ساختمانی، انرژی، معدن |
07431-11100 0743111100 برای Komatsu D80A-12 D80P-12 بولدوزر پمپ های هیدرولیک پمپ های هیدرولیک پمپ پمپ و پمپ روغن پمپ هیدرولیک پمپ هیدرولیک Assy Assy اصلی
| نام محصول: | 07431-11100 0743111100 برای Komatsu D80A-12 D80P-12 بولدوزر پمپ های هیدرولیک پمپ های هیدرولیک پمپ پم |
|---|---|
| مدل دستگاه قابل اجرا:: | بولدوزرهای Komatsu D80A-12 D80P-12 |
| صنایع قابل اجرا:: | تعمیرگاه های مکانیکی، خرده فروشی، ساختمانی، انرژی، معدن |

