همه محصولات
-
خوزهاز این شرکت خوشم میاد. حرفه ای و دوستانه هستن. خدمات عالی و مشاوره دوستانه، تحویل سریع. قیمت خیلی خوب. میخوام دوباره سفارش بدم وقتی که نیاز داشته باشم. -
لورن ملویلخدمات عالی، محصول با کیفیت -
سانوک نیژه نگورودخدمات مديريت، سريعتر از هر چيزي که بايد انجام بشه. -
اردنتومور کمپانايه خرید خوشمزه
کلید واژه ها [ excavator swing reduction swing motor ] همخوانی داشتن 198 محصولات.
گیربکس کاهنده حرکت بیل مکانیکی هیتاچی
| نام محصول:: | KTM03A TM03A GM03A MAG-18VP-230 MAG-18VP-350 مورد استفاده برای هیتاچی EX35 ZX30CLR FH35-2 EX30-2 FH2 |
|---|---|
| مدل دستگاه قابل اجرا:: | مورد استفاده برای قطعات بیل مکانیکی هیتاچی EX35 ZX30CLR FH35-2 EX30-2 FH22.2 |
| صنایع قابل اجرا:: | تعمیرگاه های مکانیکی، خرده فروشی، ساختمانی، انرژی، معدن |
514-9422 514-9424 514-9421 514-9425 آخرین درایو گیربکس مسافرتی برای 326D2 326F 324E 324D Gear Reduction Gear قطعات حفاری بعد از فروش اصلی
| نام محصول:: | 514-9422 514-9424 514-9421 514-9425 آخرین درایو گیربکس مسافرتی برای 326D2 326F 324E 324D |
|---|---|
| مدل ماشین قابل اجرا: | 326d2 326f 324e 324d بیل مکانیکی |
| صنایع قابل اجرا: | تعمیرگاه های مکانیکی ، خرده فروشی ، ساخت و ساز ، انرژی ، معدن |
191-4931 جعبه دنده سفر نهایی درایو نهایی برای گربه D6N کاهش سفر قطعات پس از فروش اصلی
| نام محصول: | 191-4931 جعبه دنده سفر نهایی درایو نهایی برای گربه D6N کاهش سفر قطعات پس از فروش اصلی |
|---|---|
| مدل ماشین قابل اجرا: | بیل D6N بیل مکانیکی |
| صنایع قابل اجرا: | تعمیرگاه های مکانیکی ، خرده فروشی ، ساخت و ساز ، انرژی ، معدن |
کاهش دهنده سوئیچ سوئیچ 130426-00042A 130426-00042B برای حفاری Doosan DX800LC-5B
| نام محصول: | Swing Reducer Swing Drive 130426-00042A 130426-00042B |
|---|---|
| مدل دستگاه قابل اجرا:: | بیل مکانیکی دوسان DX800LC-5B |
| صنایع قابل اجرا:: | تعمیرگاه های مکانیکی، خرده فروشی، ساختمانی، انرژی، معدن |
RG14D20A5 11C0169 گیربکس سوئیچ حفاری M5X180CHB-12A-95A 260-169-RG14D20A6
| نام محصول: | M5X180CHB-12A-95A/260-169-RG14D20A6 مجموعه کاهنده سرعت چرخشی RG14D20A5 11C0169 |
|---|---|
| صنایع قابل استفاده: | تعمیرگاه مکانیکی، خانگی، خرده فروشی، ساخت و ساز، انرژی و معدن، غیره |
| شرایط: | جدید |
هیوندای R200W-7 R200W-7A R210W-9S بیل مکانیکی مسافرتی موتور مسافرتی 31N6-45012 مهندسی زمین
| نام محصول: | R200W-7 R200W-7A R210W-9S Travel Drive Motor Travel 31N6-45012 برای هیوندای |
|---|---|
| مدل دستگاه قابل اجرا:: | بیل مکانیکی هیوندای R200W-7 R200W-7A R210W-9S |
| صنایع قابل اجرا:: | R200W-7 R200W-7A R210W-9S Travel Drive Motor Travel 31N6-45012 برای هیوندای |
گیربکس سوئیچ سنگین برای حفاری های Hitachi ZX110 ZX120 ZX120-3 ZX130-3 ZX135US ZX130LCN
| Product name: | 9177550 9196343 SWING DEVICE ASSY/SWING GEARBOX/SWING MOTOR/SWING REDUCTION GEARA FOR Hitachi ZX110 ZX120 ZX120-3 ZX130-3 ZX135US ZX130LCN EXCAVATORS PARTS AFTERMARKET ORIGINAL |
|---|---|
| مدل دستگاه قابل اجرا:: | هیتاچی ZX110 ZX120 ZX120-3 ZX130-3 ZX135US ZX130LCN Excavators |
| Applicable Industries:: | Mechanical repair shops, retail, construction, energy, mining |
کاهنده اصلی T9T2 با موتور مسافرتی و گیربکس کاهنده برای مینی بیل مکانیکی 8 تنی
| نام محصول:: | کاهنده اصلی T9T2 با موتور مسافرتی و گیربکس کاهنده برای مینی بیل مکانیکی 8 تنی |
|---|---|
| مدل دستگاه قابل اجرا:: | مینی بیل مکانیکی 8 تن |
| صنایع قابل اجرا:: | تعمیرگاه های مکانیکی، خرده فروشی، ساختمانی، انرژی، معدن |
KTM03 TM03 PHV-2B-20 MAG-18VP-220F GM03 مورد استفاده برای Yanmar Vio25 B121.B B15 B20.2 B19 VIO30 قطعات بیل دنده نهایی جعبه دنده نهایی حرکت موتور سفر حرکت گیربکس پس زمینه اصلی
| نام محصول:: | KTM03 TM03 PHV-2B-20 MAG-18VP-220F GM03 مورد استفاده برای Yanmar Vio25 B121.B B15 B20.2 B19 VIO30 قط |
|---|---|
| مدل دستگاه قابل اجرا:: | مورد استفاده برای Yanmar Vio25 B121.B B15 B20.2 B19 Vio30 قطعات بیل مکانیکی |
| صنایع قابل اجرا:: | تعمیرگاه های مکانیکی، خرده فروشی، ساختمانی، انرژی، معدن |
99481640 89810840 گیربکس کاهنده سفر برای بیل مکانیکی کوماتسو PC3000 PC3000-6 گیربکس درایو نهایی
| نام محصول:: | 99481640 89810840 گیربکس کاهنده حرکت برای بیل مکانیکی کوماتسو PC3000 PC3000-6 گیربکس درایو نهایی موت |
|---|---|
| مدل دستگاه قابل اجرا:: | کاماتسو PC3000 PC3000-6 Excavator |
| صنایع قابل اجرا:: | تعمیرگاه های مکانیکی، خرده فروشی، ساختمانی، انرژی، معدن |

