همه محصولات
-
خوزهاز این شرکت خوشم میاد. حرفه ای و دوستانه هستن. خدمات عالی و مشاوره دوستانه، تحویل سریع. قیمت خیلی خوب. میخوام دوباره سفارش بدم وقتی که نیاز داشته باشم. -
لورن ملویلخدمات عالی، محصول با کیفیت -
سانوک نیژه نگورودخدمات مديريت، سريعتر از هر چيزي که بايد انجام بشه. -
اردنتومور کمپانايه خرید خوشمزه
کلید واژه ها [ excavator swing reducer motor ] همخوانی داشتن 99 محصولات.
قطعات مکانیکی سنگین باکس 170402-00041 بیل مکانیکی دوسان DX800 با کیفیت بالا و جعبه دنده مونتاژ نهایی درایو K1051582
| نام محصول: | قطعات مکانیکی سنگین باکس 170402-00041 بیل مکانیکی دوسان DX800 با کیفیت بالا و جعبه دنده مونتاژ نهایی |
|---|---|
| مدل دستگاه قابل اجرا:: | قطعات مکانیکی سنگین باکس 170402-00041 بیل مکانیکی دوسان DX800 با کیفیت بالا و جعبه دنده مونتاژ نهایی |
| صنایع قابل اجرا:: | تعمیرگاه های مکانیکی، خرده فروشی، ساختمانی، انرژی، معدن |
موتور هیدرولیک Poclain MK05-2-124-F04-1340-0000 قسمت شماره 002343869J
| نام محصول: | پوکلین MK05-2-124-F04-1340-0000 |
|---|---|
| مدل دستگاه قابل اجرا:: | 002343869J |
| صنایع قابل اجرا:: | تعمیرگاه های مکانیکی، خرده فروشی، ساختمانی، انرژی، معدن |
کوماتسو HD785-7 کامیون کمپرسی فینال درایو مونتاژ 561-22-78403 561-22-78004 561-22-78005 561-22-78001 موتور مسافرتی سنگین
| نام محصول: | کوماتسو HD785-7 کامیون کمپرسی فینال درایو مونتاژ 561-22-78403 561-22-78004 561-22-78005 561-22-78001 |
|---|---|
| مدل دستگاه قابل اجرا:: | کوماتسو HD785-7 کامیون کمپرسی فینال درایو مونتاژ 561-22-78403 561-22-78004 561-22-78005 561-22-78001 |
| صنایع قابل اجرا:: | تعمیرگاه های مکانیکی، خرده فروشی، ساختمانی، انرژی، معدن |
401-00457 401-00457B موتور سوئیچ برای دوسان DX300 Dx300LC DH300-7 موتور سوئیچ هیدرولیک
| نام محصول: | 401-00457 401-00457B موتور چرخش برای Doosan DX300 Dx300LC DH300-7 موتور چرخش هیدرولیک/کاهش چرخش/کاهن |
|---|---|
| مدل دستگاه قابل اجرا:: | DOOSAN DX300 DX300LC DH300-7 بیل مکانیکی |
| صنایع قابل اجرا:: | تعمیرگاه های مکانیکی، خرده فروشی، ساختمانی، انرژی، معدن |
K1045024 موتور سوئیینگ/دستگیره سوئیینگ/دستگیره کاهش سوئیینگ برای دوسان DX225LCA DX220A قطعات حفاری
| نام محصول: | K1045024 موتور سوئیینگ/دستگیره سوئیینگ/دستگیره کاهش سوئیینگ برای دوسان DX225LCA DX220A قطعات حفاری |
|---|---|
| Applicable machine model:: | DOOSAN DX225LCA DX220A EXCAVATORS |
| صنایع قابل اجرا:: | تعمیرگاه های مکانیکی، خرده فروشی، ساختمانی، انرژی، معدن |
24100J11720F5 24100J13483F3 برای کوبلکو SK250NLC SK220LC SK250LC SK250 SK220-4 قطعات حفاری هیدرولیک سوئیچ موتور سوئیچ گیربکس سوئیچ کاهش گیربکس سوئیچ دستگاه (پشت) بازپرداخت اصلی
| Product name: | 24100J11720F5 24100J13483F3 For Kobelco SK250NLC SK220LC SK250LC SK250 SK220-4 EXCAVATORS PARTS Hydraulic Swing Motor SWING GEARBOX SWING REDUCTION GEARA SWING DEVICE (REAR) aftermarket Original |
|---|---|
| Applicable machine model:: | Kobelco SK250NLC SK220LC SK250LC SK250 SK220-4 EXCAVATORS |
| Applicable Industries:: | Mechanical repair shops, retail, construction, energy, mining |
LN00111 برای مورد SH200-5 210X2 CX210B 210X3E CX210C CX210N CX225SR Swing REDUCTION GEAR HYDRAULIC SWING MOTOR SWING GEARBOX SWING DEVICE (REAR) DRIVE GP-SWING EXCAVATORS PARTS AFTERMARKET ORIGINAL
| نام محصول: | LN00111 برای مورد SH200-5 210X2 CX210B 210X3E CX210C CX210N CX225SR Swing REDUCTION GEAR HYDRAULIC S |
|---|---|
| مدل دستگاه قابل اجرا:: | CASE SH200-5 210X2 CX210B 210X3E CX210C CX210N CX225SR دنده های کاهش سوئیچ |
| صنایع قابل اجرا:: | تعمیرگاه های مکانیکی، خرده فروشی، ساختمانی، انرژی، معدن |
170301-00246C / 17030100246C موتور چرخشی هیدرولیک برای دوسان بیل مکانیکی DX210W، قطعه ماشین آلات ساختمانی با کیفیت بالا
| نام محصول: | موتور سوئینگ هیدرولیک دوسان DX210W 170301-00246C / 17030100246C |
|---|---|
| مدل ماشین قابل اجرا: | موتور سوئینگ هیدرولیک دوسان DX210W |
| صنایع قابل اجرا: | تعمیرگاه های مکانیکی ، خرده فروشی ، ساخت و ساز ، انرژی ، معدن |
کاماتسو PC200-7 pc210-7 pc230-7 pc290-7 کیت مهر موتور سوئیچ 706-7G-01040 706-7G-01041
| نام محصول:: | کاماتسو PC200-7 pc210-7 pc230-7 pc290-7 کیت مهر موتور سوئیچ 706-7G-01040 706-7G-01041 |
|---|---|
| مدل دستگاه قابل اجرا:: | کوماتسو PC200LC-7 PC210-7 PC210-7K PC210NLC-7 PC230NHD-7K PC240LC-7K PC240NLC-7K PC290LC-7K |
| صنایع قابل اجرا:: | تعمیرگاه های مکانیکی، خرده فروشی، ساختمانی، انرژی، معدن |
کوبلکو SK200-8 210-8 250-8 260-8 M5X130CHB کیت مهر موتور سوئیچ YN15V00035F1
| نام محصول:: | کوبلکو SK200-8 210-8 250-8 260-8 M5X130CHB کیت مهر موتور سوئیچ YN15V00035F1 |
|---|---|
| مدل دستگاه قابل اجرا:: | کوبلکو SK210-8 SK250-8 SK260-8 |
| صنایع قابل اجرا:: | تعمیرگاه های مکانیکی، خرده فروشی، ساختمانی، انرژی، معدن |

