همه محصولات
-
خوزهاز این شرکت خوشم میاد. حرفه ای و دوستانه هستن. خدمات عالی و مشاوره دوستانه، تحویل سریع. قیمت خیلی خوب. میخوام دوباره سفارش بدم وقتی که نیاز داشته باشم. -
لورن ملویلخدمات عالی، محصول با کیفیت -
سانوک نیژه نگورودخدمات مديريت، سريعتر از هر چيزي که بايد انجام بشه. -
اردنتومور کمپانايه خرید خوشمزه
کلید واژه ها [ excavator parts hydraulic pump ] همخوانی داشتن 2182 محصولات.
708-2G-00180 708-2G-01180 708-2G-04740 برای Komatsu PC 300 350 360-8mo Piston Piston Pump Pump Main Pump Assembly Aftermarket اصلی
| نام محصول: | 708-2G-00180 708-2G-01180 708-2G-04740 برای Komatsu PC 300 350 360-8mo Piston Piston Pump Pump Main |
|---|---|
| مدل دستگاه قابل اجرا:: | Komatsu PC 300 350 360-8MO حفاری |
| صنایع قابل اجرا:: | تعمیرگاه های مکانیکی، خرده فروشی، ساختمانی، انرژی، معدن |
VOE 14531869 VOE 14531869 قطعات حفاری پمپ گیر برای ولوو EC160C EC180C EC210C
| Product name: | VOE 14531869 VOE14531869 Excavator parts gear pump for Volvo EC160C EC180C EC210C |
|---|---|
| Applicable machine model:: | EC160C、EC180C、EC210C、EC235C、ECR235C、ECR235D、ECR235E、FC2121C、FC2421C |
| Applicable Industries:: | Mechanical repair shops, retail, construction, energy, mining |
CAT 374GC 374 قطعات حفاری سیستم خنک کننده فن هیدرولیک موتور مونتاژ موتور بازار بازخرید اصلی
| نام محصول: | CAT 374GC 374 قطعات بیل مکانیکی هیدرولیک سیستم خنک کننده موتور هیدرولیک مونتاژ موتور مونتاژ موتور اص |
|---|---|
| مدل دستگاه قابل اجرا:: | قطعات بیل مکانیکی گربه 374GC 374 |
| صنایع قابل اجرا:: | تعمیرگاه های مکانیکی، خرده فروشی، ساختمانی، انرژی، معدن |
VOE14643287 برای VOLVO EC380D EC380DHR EC380E قطعات حفاری موتور سوئیچ هیدرولیک گیربکس سوئیچ کاهش گیربکس سوئیچ دستگاه سوئیچ (پشت) DRIVE GP-سوئیچ بازارهای بعدی
| نام محصول: | VOE14643287 برای VOLVO EC380D EC380DHR EC380E قطعات حفاری موتور سوئیچ هیدرولیک گیربکس سوئیچ کاهش گیر |
|---|---|
| مدل دستگاه قابل اجرا:: | قطعات بیلبورهای Volvo EC380D EC380DHR EC380E قطعات |
| صنایع قابل اجرا:: | تعمیرگاه های مکانیکی، خرده فروشی، ساختمانی، انرژی، معدن |
Doosan DX530-7M بیل مکانیکی قطعات هیدرولیک نوسان موتور نوسان دنده چرخ دنده کاهش دستگاه چرخ دنده (عقب) درایو GP-Swing Aftermarket Original
| نام محصول: | Doosan DX530-7M بیل مکانیکی قطعات هیدرولیک نوسان موتور نوسان دنده چرخ دنده کاهش دستگاه چرخ دنده (عقب |
|---|---|
| مدل دستگاه قابل اجرا:: | بیل مکانیکی Doosan DX530-7M |
| صنایع قابل اجرا:: | تعمیرگاه های مکانیکی، خرده فروشی، ساختمانی، انرژی، معدن |
4644884 CA4644884 464-4884 For 993K 922K Loader Pampes Pump Hydraulic Pump GP-Piston (فن هیدرولیک) پس از فروش اصلی OEM با نام تجاری جدید
| نام محصول: | 4644884 CA4644884 464-4884 For 993K 922K Loader Pampes Pump Hydraulic Pump GP-Piston (فن |
|---|---|
| مدل دستگاه قابل اجرا:: | 993K 922K Loader |
| صنایع قابل اجرا:: | تعمیرگاه های مکانیکی، خرده فروشی، ساختمانی، انرژی، معدن |
هیتاچی ZW310 ZW310-A ZW310-HCMF قطعات شارژر چرخ پمپ هیدرولیک پمپ اصلی پمپ مونتاژ پمپ برای 9217993 پس از بازار اصلی
| نام محصول: | 263J7-12022 263J712022 HPK170BS RH35LG 9217993 برای Hitachi ZW310 ZW310-A ZW310-HCMF قطعات شارژر چرخ |
|---|---|
| مدل دستگاه قابل اجرا:: | قطعات لودر چرخ چرخ ZW310-A ZW310-HCMF |
| صنایع قابل اجرا:: | تعمیرگاه های مکانیکی، خرده فروشی، ساختمانی، انرژی، معدن |
3272188 CA3272188 327-2188 برای قطعات لودر چرخ کاترپیلار 993K پمپ هیدرولیک پمپ GP-Piston پس از فروش اصلی بازسازی OEM جدید
| نام محصول: | 3272188 CA3272188 327-2188 برای قطعات لودر چرخ کاترپیلار 993K پمپ هیدرولیک پمپ GP-Piston پس از فروش |
|---|---|
| مدل دستگاه قابل اجرا:: | لودر چرخ کاترپیلار 993K |
| صنایع قابل اجرا:: | تعمیرگاه های مکانیکی، خرده فروشی، ساختمانی، انرژی، معدن |
2497016 CA2497016 249-7016 20R0112 برای قطعات لودر چرخ 993K پمپ هیدرولیک پمپ GP-Piston (Hyd Fan ، Cooling STD) پس از فروش اصلی بازسازی کننده OEM جدید
| نام محصول: | 2497016 CA2497016 249-7016 20R0112 برای قطعات لودر چرخ 993K پمپ هیدرولیک پمپ GP-Piston ( |
|---|---|
| مدل دستگاه قابل اجرا:: | لودر چرخ کاترپیلار 993K |
| صنایع قابل اجرا:: | تعمیرگاه های مکانیکی، خرده فروشی، ساختمانی، انرژی، معدن |
4635645 YA00003076 برای HITACHI EX1200-6 ZX650LC-3 ZX670LCH-3 ZX850-3 ZX870H-3 قطعات حفاری K3V280 پمپ پیستون هیدرولیک پمپ هیدرولیک پمپ اصلی دستگاه پمپ پمپ ASSY بازار جانبی اصلی
| نام محصول: | 4635645 برای Hitachi EX1200-6 ZX650LC-3 ZX670LCH-3 ZX850-3 ZX870H-3 قطعات بیل مکانیکی K3V280 پمپ پیس |
|---|---|
| مدل دستگاه قابل اجرا:: | Hitachi EX1200-6 ZX650LC-3 ZX670LCH-3 ZX850-3 ZX870H-3 بیل مکانیکی |
| صنایع قابل اجرا:: | تعمیرگاه های مکانیکی، خرده فروشی، ساختمانی، انرژی، معدن |

