همه محصولات
-
خوزهاز این شرکت خوشم میاد. حرفه ای و دوستانه هستن. خدمات عالی و مشاوره دوستانه، تحویل سریع. قیمت خیلی خوب. میخوام دوباره سفارش بدم وقتی که نیاز داشته باشم. -
لورن ملویلخدمات عالی، محصول با کیفیت -
سانوک نیژه نگورودخدمات مديريت، سريعتر از هر چيزي که بايد انجام بشه. -
اردنتومور کمپانايه خرید خوشمزه
کلید واژه ها [ excavator parts hydraulic pump ] همخوانی داشتن 2681 محصولات.
709-61-11601 709-61-11600 7096111600 برای KOMATSU D375A-3A D375A-3D D375A-3 BULLDOZERS PARTS HYDRAULIC مجموعه اصلی دریچه های کنترل کنترل دریچه های کنترل
| Product name: | 709-61-11601 709-61-11600 7096111600 FOR KOMATSU D375A-3A D375A-3D D375A-3 BULLDOZERS PARTS HYDRAULIC Main control valve assembly CONTROL VALVE (BLADE LIFT) AFTERMARKET ORIGINAL |
|---|---|
| Applicable machine model:: | KOMATSU D375A-3A D375A-3D D375A-3 BULLDOZERS |
| Applicable Industries:: | Mechanical repair shops, retail, construction, energy, mining |
723-63-24100 7236324100 برای KOMATSU D65EX-15 D65EX-15E0 D65PX-15 D65PX-15E0 D65WX-15 D65WX-15E0 BULLDOZERS PARTS HYDRAULIC اصلی کنترل شیر مجموعه کنترل شیر بازرسی اصلی
| نام محصول: | 723-63-24100 7236324100 برای KOMATSU D65EX-15 D65EX-15E0 D65PX-15 D65PX-15E0 D65WX-15 D65WX-15E0 BUL |
|---|---|
| مدل دستگاه قابل اجرا:: | Komatsu D65EX-15 D65EX-15E0 D65PX-15 D65PX-15E0 D65WX-15 D65WX-15E0 بولدوزر |
| صنایع قابل اجرا:: | تعمیرگاه های مکانیکی، خرده فروشی، ساختمانی، انرژی، معدن |
9319614 TCDD71DW YB60002107 جعبه دنده کاهش مونتاژ انتقال برای هیتاچی ZW310 ZX310-5A جعبه دنده انتقال
| Product name:: | 9319614 TCDD71DW YB60002107 Transmission Assembly Reduction Gearbox for Hitachi ZW310 ZX310-5A CW550 Transmission Gear Box |
|---|---|
| Applicable machine model:: | Hitachi ZW310 ZX310-5A CW550 Excavator |
| Applicable Industries:: | Mechanical repair shops, retail, construction, energy, mining |
38K8-40101 38K8-40100 Final Drive Assy برای هیوندای R320LC9 R330LC9 HX260L HX300L HX330 Travel Reduction گیربکس موتور مسافرتی بعد از فروش اصلی
| نام محصول:: | 38K8-40101 38K8-40100 Final Drive Assy برای هیوندای R320LC9 R330LC9 HX260L HX300L HX330 Travel Reduc |
|---|---|
| مدل دستگاه قابل اجرا:: | Hyundai R320LC9 R330LC9 HX260L HX300L HX330 Drive Final Drive |
| صنایع قابل اجرا:: | تعمیرگاه های مکانیکی، خرده فروشی، ساختمانی، انرژی، معدن |
39QB-42100 مجموعه درایو نهایی برای هیوندای R520LC-9S R520LC-9 R500LC-7 R480LC-9 گیربکس کاهنده حرکت موتور حرکت بازار پس از فروش اصلی
| نام محصول:: | 39QB-42100 مجموعه درایو نهایی برای هیوندای R520LC-9S R520LC-9 R500LC-7 R480LC-9 گیربکس کاهنده حرکت م |
|---|---|
| مدل دستگاه قابل اجرا:: | هیوندای R520LC-9S R520LC-9 R500LC-7 R480LC-9 Drive Final Drive |
| صنایع قابل اجرا:: | تعمیرگاه های مکانیکی، خرده فروشی، ساختمانی، انرژی، معدن |
130101010262A Nabtesco GM95 Final Drive for Sany SY500 SY500H | تعویض گیربکس موتور مسافرتی GM95VA-A-170/290-1
| نام محصول: | 130101010262A Nabtesco GM95 Final Drive for Sany SY500 SY500H | تعویض گیربکس موتور مسافرتی GM95VA-A- |
|---|---|
| مدل دستگاه قابل اجرا:: | سیستم های هیدرولیک برای بیل مکانیکی Sany SY500 SY500H |
| صنایع قابل اجرا:: | تعمیرگاه های مکانیکی، خرده فروشی، ساختمانی، انرژی، معدن |
9150030 9134824 9156189 Final Drive for Hitachi EX120 EX130K-5 Track Drive Motor Track Drive Planetary گیربکس تعویض بازاری
| نام محصول: | 9150030 9134824 9156189 Final Drive for Hitachi EX120 EX130K-5 Track Drive Motor Track Drive Planeta |
|---|---|
| مدل دستگاه قابل اجرا:: | هیتاچی EX120-5، EX120-5E، EX130K-5، EX100-5، EX110-5، EX135-5 |
| صنایع قابل اجرا:: | کارهای ساختمانی، انرژی و معدن، تعمیرگاه های ماشین آلات، فروشگاه های مصالح ساختمانی |
بیل مکانیکی با کیفیت بالا درایو نهایی 2676877 2042674 2676796 3789567 برای قطعات یدکی مونتاژ Cat 329D
| نام محصول: | بیل مکانیکی با کیفیت بالا درایو نهایی 2676877 2042674 2676796 3789567 برای قطعات یدکی مونتاژ Cat 329 |
|---|---|
| مدل دستگاه قابل اجرا:: | بیل مکانیکی با کیفیت بالا درایو نهایی 2676877 2042674 2676796 3789567 برای قطعات یدکی مونتاژ Cat 329 |
| صنایع قابل اجرا:: | تعمیرگاه های مکانیکی، خرده فروشی، ساختمانی، انرژی، معدن |
بولدوزر کوماتسو مدل D39EX-21A درایو نهایی مونتاژ 11Y-27-20204
| نام محصول: | بولدوزر کوماتسو مدل D39EX-21A درایو نهایی مونتاژ 11Y-27-20204 |
|---|---|
| مدل ماشین قابل اجرا: | سیستم های هیدرولیک برای بولدوزر کوماتسو D39EX-21A. |
| صنایع قابل اجرا: | تعمیرگاه های مکانیکی ، خرده فروشی ، ساخت و ساز ، انرژی ، معدن |
عملکرد پایدار با گشتاور بالا عالی TQCAT 320GC 320GX 323 Swing Motor 4893487 30R0121
| نام محصول: | عملکرد پایدار با گشتاور بالا عالی TQCAT 320GC 320GX 323 Swing Motor 4893487 30R0121 |
|---|---|
| مدل دستگاه قابل اجرا:: | سیستم های هیدرولیک برای بیل مکانیکی TQCAT 320GC 320GX 323 |
| صنایع قابل اجرا:: | تعمیرگاه های مکانیکی، خرده فروشی، ساختمانی، انرژی، معدن |

