همه محصولات
-
خوزهاز این شرکت خوشم میاد. حرفه ای و دوستانه هستن. خدمات عالی و مشاوره دوستانه، تحویل سریع. قیمت خیلی خوب. میخوام دوباره سفارش بدم وقتی که نیاز داشته باشم. -
لورن ملویلخدمات عالی، محصول با کیفیت -
سانوک نیژه نگورودخدمات مديريت، سريعتر از هر چيزي که بايد انجام بشه. -
اردنتومور کمپانايه خرید خوشمزه
کلید واژه ها [ excavator parts hydraulic pump ] همخوانی داشتن 2640 محصولات.
7055130290 705-51-30290 برای Komatsu D155AX-5 D155A-3 D155A-5 Crawler Bulldozer قطعات پمپ چرخ دنده هیدرولیک پس از فروش اصلی بازسازی OEM جدید
| نام محصول: | 7055130290 705-51-30290 برای Komatsu D155AX-5 D155A-3 D155A-5 Crawler Bulldozer قطعات پمپ چرخ دنده ه |
|---|---|
| مدل دستگاه قابل اجرا:: | قطعات بولدوزر خزنده komatsu d155ax-5 d155a-3 d155a-5 |
| صنایع قابل اجرا:: | تعمیرگاه های مکانیکی، خرده فروشی، ساختمانی، انرژی، معدن |
هیتاچی EX210 EX200-5 موتور سفر محرک نهایی با موتور پیستون محوری چرخشی بالا برای مونتاژ محرک مسیر حفاری
| نام محصول: | مونتاژ درایو نهایی هیتاچی EX210 EX200-5 (9150472 / 9155253 / 9148910) |
|---|---|
| مدل دستگاه قابل اجرا:: | هیتاچی EX210، EX210LC، EX200-5، EX200-5LC، EX200-5E |
| صنایع قابل اجرا:: | کارهای ساختمانی، انرژی و معدن، تعمیرگاه های ماشین آلات، فروشگاه های مصالح ساختمانی |
9124448 9239165 گیربکس کاهش سفر برای هیتاچی EX1900-5 ماینینگ بیل مکانیکی فوق سنگین درایو نهایی
| نام محصول: | گیربکس کاهش سفر هیتاچی EX1900-5 (واحد درایو نهایی) |
|---|---|
| مدل دستگاه قابل اجرا:: | سری هیتاچی EX1900-5، EX1900-6 |
| صنایع قابل اجرا:: | انرژی و معدن، استخراج معادن روباز، کارهای ساختمانی در مقیاس بزرگ |
130426-00042A 130426-00042B مونتاژ کاهنده چرخش برای بیل مکانیکی سنگین معدن Doosan DX800LC-5B | گیربکس درایو چرخش
| نام محصول: | Swing Reducer Swing Drive 130426-00042A 130426-00042B |
|---|---|
| مدل دستگاه قابل اجرا:: | بیل مکانیکی دوسان DX800LC-5B |
| صنایع قابل اجرا:: | تعمیرگاه های مکانیکی، خرده فروشی، ساختمانی، انرژی، معدن |
Heavy Duty Final Drive Assembly 511-6018 For Cat 336F 336F Excavator | گیربکس موتور مسافرتی با گشتاور بالا
| نام محصول: | گربه 336F 336F |
|---|---|
| مدل دستگاه قابل اجرا:: | 511-6018 |
| صنایع قابل اجرا:: | تعمیرگاه های مکانیکی، خرده فروشی، ساختمانی، انرژی، معدن |
مونتاژ درایو نهایی Heavy Duty K1011413A 170401-00037A برای بیل مکانیکی Doosan DX255LCV | گیربکس کامل موتور مسافرتی
| نام محصول: | دوسان DX255LCV |
|---|---|
| مدل دستگاه قابل اجرا:: | K1011413A 170401-00037A |
| صنایع قابل اجرا:: | تعمیرگاه های مکانیکی، خرده فروشی، ساختمانی، انرژی، معدن |
مونتاژ نهایی درایو سنگین K1011413A 170401-00039 برای بیل مکانیکی Doosan DX255 DX255LC | گیربکس کامل موتور حرکتی
| نام محصول: | بیل مکانیکی دوسان DX255 DX255LC |
|---|---|
| مدل دستگاه قابل اجرا:: | K1011413A 170401-00039 |
| صنایع قابل اجرا:: | تعمیرگاه های مکانیکی، خرده فروشی، ساختمانی، انرژی، معدن |
مونتاژ موتور چرخشی سنگین 547-9727 591-0774 برای بیل مکانیکی Cat E395 395F | درایو گیربکس چرخشی کامل
| نام محصول: | CAT E395 395F |
|---|---|
| مدل دستگاه قابل اجرا:: | 547-9727 591-0774 |
| صنایع قابل اجرا:: | تعمیرگاه های مکانیکی، خرده فروشی، ساختمانی، انرژی، معدن |
مجموعه موتور توربوشارژ بیل مکانیکی TQCat E330B 3306 | موتور تعویض دایرکت فیت
| نام محصول: | بیل مکانیکی TQCat E330B |
|---|---|
| مدل دستگاه قابل اجرا:: | موتور 3306 |
| صنایع قابل اجرا:: | تعمیرگاه های مکانیکی، خرده فروشی، ساختمانی، انرژی، معدن |
84565752 84256617 87035452 موتور مسافرتی هیدرولیک برای سری L221-L234 & 400 | پیشرانه با گشتاور بالا
| نام محصول: | 84565752 84256617 87035452 موتور مسافرتی هیدرولیک برای سری L221-L234 & 400 | پیشرانه با گشتاور ب |
|---|---|
| مدل دستگاه قابل اجرا:: | کیس L221, L223, L225, L228, L230, L234, 435, 445, 445CT 84565752 / 84256617 / 87035452 / 84256615 |
| صنایع قابل اجرا:: | تعمیرگاه های مکانیکی، خرده فروشی، ساختمانی، انرژی، معدن |

