همه محصولات
-
خوزهاز این شرکت خوشم میاد. حرفه ای و دوستانه هستن. خدمات عالی و مشاوره دوستانه، تحویل سریع. قیمت خیلی خوب. میخوام دوباره سفارش بدم وقتی که نیاز داشته باشم. -
لورن ملویلخدمات عالی، محصول با کیفیت -
سانوک نیژه نگورودخدمات مديريت، سريعتر از هر چيزي که بايد انجام بشه. -
اردنتومور کمپانايه خرید خوشمزه
کلید واژه ها [ excavator parts hydraulic pump ] همخوانی داشتن 2194 محصولات.
پمپ هیدرولیک VOE17458128 برای ولوو A25 A35 A40 A45 قطعات معدن لیور کامیون
| نام محصول: | پمپ هیدرولیک VOE17458128 برای ولوو A25 A35 A40 A45 قطعات معدن لیور کامیون |
|---|---|
| مدل دستگاه قابل اجرا:: | ولوو A25F/G,A25G,A30F/G,A30G,A35F/G,A35G,A40F/G,A40G,A45G |
| صنایع قابل اجرا:: | تعمیرگاه های مکانیکی، خرده فروشی، ساختمانی، انرژی، معدن |
TQ 854G 854K پمپ هیدرولیکی مورد استفاده در حفاری 2279383 TQ قطعات معدنی حفاری
| نام محصول: | 2279383 TQERPILLAR PARTS 854G 854K D11N D11R D11T PUMP |
|---|---|
| مدل دستگاه قابل اجرا:: | قطعات کاترپیلار 854G 854K D11N D11R D11T |
| صنایع قابل اجرا:: | تعمیرگاه های مکانیکی، خرده فروشی، ساختمانی، انرژی، معدن |
پمپ هیدرولیک اصلی برای HITACHI HPV0102GW-RH23A UCHIDA ZX200 IZX200 IZX200LC ZX210H ZX210H-3G قطعات حفاری
| نام محصول: | 9191164 9195235 برای HITACHI HPV0102GW-RH23A UCHIDA ZX200 IZX200 IZX200LC ZX210H ZX210H-3G قطعات حفا |
|---|---|
| مدل دستگاه قابل اجرا:: | HITACHI HPV0102GW-RH23A UCHIDA ZX200 IZX200 IZX200LC ZX210H قطعات بیل مکانیکی |
| صنایع قابل اجرا:: | تعمیرگاه های مکانیکی، خرده فروشی، ساختمانی، انرژی، معدن |
YB60001528 9260885 9257596 9195241 پمپ هیدرولیک برای هیتاچی ZX330 330-5B ZX350 ZX360 قطعات حفاری
| نام محصول: | YB60001528 9260885 9257596 9195241 برای HITACHI ZX330 330-5B ZX350 ZX360 قطعات حفاری پمپ هیدرولیک پم |
|---|---|
| مدل دستگاه قابل اجرا:: | قطعات بیل مکانیکی Hitachi ZX330 330-5B ZX350 ZX360 |
| صنایع قابل اجرا:: | تعمیرگاه های مکانیکی، خرده فروشی، ساختمانی، انرژی، معدن |
31N4-15011 31N4-15012 31N4-15030 پمپ هیدرولیک پمپ اصلی برای هیوندای R140W-7 قطعات حفاری GP-PISTON AFTERMARKET ORIGINAL
| نام محصول: | TQ 31N4-15011 31N4-15012 31N4-15030 برای قطعات بیل مکانیکی هیوندای R140W-7 پمپ هیدرولیک پمپ اصلی هید |
|---|---|
| مدل دستگاه قابل اجرا:: | هیوندای R140W-7 قطعات حفاری |
| صنایع قابل اجرا:: | تعمیرگاه های مکانیکی، خرده فروشی، ساختمانی، انرژی، معدن |
CAT110B CAT120B CAT312B پمپ هیدرولیک پیستون حفاری پمپ چرخ چرخ اصلی K3V63DT برای جدید و مورد استفاده
| حالت:: | جدید |
|---|---|
| صنایع قابل استفاده:: | تعمیرگاه مکانیکی، خانگی، خرده فروشی، ساخت و ساز، انرژی و معدن، غیره |
| اتاق نمايش "لو تکيون":: | گوانگژو، چین |
9298855 YB60000246 YB60000245 YB60000230 برای HITACHI ZX670-5B ZX670-5G ZX870-5G ZX870-5B قطعات حفاری پمپ پیستون هیدرولیک HPK300 پمپ هیدرولیک
| نام محصول: | 9298855 YB60000246 YB60000245 YB60000230 برای HITACHI ZX670-5B ZX670-5G ZX870-5G ZX870-5B قطعات حفار |
|---|---|
| مدل دستگاه قابل اجرا:: | هیتاچی ZX670-5B ZX670-5G ZX870-5G ZX870-5B بیل مکانیکی |
| صنایع قابل اجرا:: | تعمیرگاه های مکانیکی، خرده فروشی، ساختمانی، انرژی، معدن |
YD00013056 4663831 9295140 YD00013054 برای HITACHI ZX75UR-3 ZX75US-3 ZX85US-3 قطعات حفاری پمپ پیستون هیدرولیک K7SP36 پمپ هیدرولیک
| نام محصول: | YD00013056 4663831 9295140 YD00013054 برای HITACHI ZX75UR-3 ZX75US-3 ZX85US-3 قطعات حفاری پمپ پیستون |
|---|---|
| مدل دستگاه قابل اجرا:: | بیل مکانیکی HITACHI ZX75UR-3 ZX75US-3 ZX85US-3 |
| صنایع قابل اجرا:: | تعمیرگاه های مکانیکی، خرده فروشی، ساختمانی، انرژی، معدن |
PY10V00003F1 برای CASE CX50 قطعات حفاری پمپ پیستون هیدرولیک K3SP30-110R-9001 پمپ اصلی دستگاه پمپ هیدرولیک پمپ پمپ دستگاه پس از فروش اصلی
| نام محصول: | PY10V00003F1 برای CASE CX50 قطعات حفاری پمپ پیستون هیدرولیک K3SP30-110R-9001 پمپ اصلی دستگاه پمپ هید |
|---|---|
| مدل دستگاه قابل اجرا:: | کاوشگر مورد CX50 |
| صنایع قابل اجرا:: | تعمیرگاه های مکانیکی، خرده فروشی، ساختمانی، انرژی، معدن |
21p-60-k1801 21p-60-k1800 21p-60-k1502 برای komatsu pc200el-6k pc200en-6k بیل مکانیکی قطعات پمپ پیستون هیدرولیک پمپ اصلی پمپ پمپ پمپ مونتاژ مونتاژ پس زمینه اصلی
| نام محصول: | 21p-60-k1801 21p-60-k1800 21p-60-k1502 برای komatsu pc200el-6k pc200en-6k بیل مکانیکی قطعات پمپ پیست |
|---|---|
| مدل دستگاه قابل اجرا:: | komatsu pc200el-6k pc200en-6k بیل مکانیکی |
| صنایع قابل اجرا:: | تعمیرگاه های مکانیکی، خرده فروشی، ساختمانی، انرژی، معدن |

