همه محصولات
-
خوزهاز این شرکت خوشم میاد. حرفه ای و دوستانه هستن. خدمات عالی و مشاوره دوستانه، تحویل سریع. قیمت خیلی خوب. میخوام دوباره سفارش بدم وقتی که نیاز داشته باشم. -
لورن ملویلخدمات عالی، محصول با کیفیت -
سانوک نیژه نگورودخدمات مديريت، سريعتر از هر چيزي که بايد انجام بشه. -
اردنتومور کمپانايه خرید خوشمزه
کلید واژه ها [ excavator parts hydraulic pump ] همخوانی داشتن 2681 محصولات.
708-2L-90740 708-2L-90741 708-2L-04930 708-2L-01622 برای حفاری Komatsu PC750 800-7 پمپ اصلی هیدرولیک
| نام محصول: | 708-2L-90740 708-2L-90741 708-2L-04930 708-2L-01622 برای بیل مکانیکی کوماتسو PC750 800-7 پمپ اصلی هی |
|---|---|
| مدل دستگاه قابل اجرا:: | کوماتسو PC750 800-7 |
| صنایع قابل اجرا:: | تعمیرگاه های مکانیکی، خرده فروشی، ساختمانی، انرژی، معدن |
مجموعه پمپ اصلی هیدرولیک بیل مکانیکی 307E 358-5004 455-7947
| نام محصول: | مجموعه پمپ اصلی هیدرولیک بیل مکانیکی 307E 358-5004 455-7947 |
|---|---|
| مدل دستگاه قابل اجرا:: | 307e |
| صنایع قابل اجرا:: | تعمیرگاه های مکانیکی، خرده فروشی، ساختمانی، انرژی، معدن |
کاماتسو PC1100-6 PC1250-7 پمپ آب هیدرولیک گیر جدید مورد استفاده پمپ اصلی حفاری مدل 708-2L-00610 708-2L-00522 708-2H-
| نام محصول: | کاماتسو PC1100-6 PC1250-7 پمپ آب هیدرولیک گیر جدید مورد استفاده پمپ اصلی حفاری مدل 708-2L-00610 708- |
|---|---|
| مدل دستگاه قابل اجرا:: | کاماتسو PC1100-6 PC1250-7 PC1250-8 |
| صنایع قابل اجرا:: | تعمیرگاه های مکانیکی، خرده فروشی، ساختمانی، انرژی، معدن |
708-2L-41121 7082L41121 برای حفاری کاماتسو PC200-7K 210-7K PW200-7K 220-7K 230NHD-7K پمپ پیستون اصلی هیدرولیک
| نام محصول: | 708-2L-41121 7082L41121 برای کوماتسو بیل مکانیکی PC200-7K 210-7K PW200-7K 220-7K 230NHD-7K پمپ اصلی |
|---|---|
| مدل دستگاه قابل اجرا:: | کوماتسو PC200-7K 210-7K PW200-7K 220-7K 230NHD-7K |
| صنایع قابل اجرا:: | تعمیرگاه های مکانیکی، خرده فروشی، ساختمانی، انرژی، معدن |
708-25-04051 708-25-04014 20Y-60-X1261 708-25-04013 708-25-0401 برای کاوشگر کاماتسو PC200-5 BR200 پمپ اصلی هیدرولیک
| نام محصول: | 708-25-04051 708-25-04014 20Y-60-X1261 708-25-04013 708-25-0401 برای کاوشگر کاماتسو PC200-5 BR200 پم |
|---|---|
| مدل دستگاه قابل اجرا:: | کوماتسو PC200-5 200-5C BR200S-1 BR200R-1 200-5Z BR200J-1 210-5K |
| صنایع قابل اجرا:: | تعمیرگاه های مکانیکی، خرده فروشی، ساختمانی، انرژی، معدن |
JCB JS160 JS130W Excavator پمپ هیدرولیک اصلی 20640-44020 KYB PSV2-60T پمپ پیستون بازار جانبی JNJ013
| نام محصول: | پمپ اصلی هیدرولیک بیل مکانیکی JCB JS160 JS130W 20640-44020 KYB PSV2-60T پمپ پیستونی کیفیت بالا افترم |
|---|---|
| مدل دستگاه قابل اجرا:: | JCB JS160 JS130W |
| صنایع قابل اجرا:: | تعمیرگاه های مکانیکی، خرده فروشی، ساختمانی، انرژی، معدن |
708-1G-00014 7081G00010 RM7081G00014 708-1G-04113 برای حفاری Komatsu PW160-7K 160-7E0 پمپ اصلی هیدرولیک
| نام محصول: | 708-1G-00014 7081G00010 RM7081G00014 708-1G-04113 برای بیل مکانیکی کوماتسو PW160-7K 160-7E0 پمپ اصلی |
|---|---|
| مدل دستگاه قابل اجرا:: | کوماتسو PW160-7 PW160-7K PW160-7EO |
| صنایع قابل اجرا:: | تعمیرگاه های مکانیکی، خرده فروشی، ساختمانی، انرژی، معدن |
پمپ هیدرولیک PVD15 Excavator Pilot پمپ چند منظوره برای ساختمان
| نام محصول:: | پمپ خلبانی پمپ دنده ای هیدرولیک Pvd15 خرید پمپ شارژ Pvd15، قطعات پمپ مینی بیل مکانیکی |
|---|---|
| مدل دستگاه قابل اجرا:: | پمپ هیدرولیک |
| صنایع قابل اجرا:: | تعمیرگاه های ماشین آلات، خرده فروشی، کارهای ساختمانی، Ener |
708-1t-00142 708-1t-00512 لوازم جانبی بیل مکانیکی 840140003 پمپ اصلی هیدرولیک PC30-8 PC35mr PC38uu PC28 PC35 PC45 PC50
| نام محصول: | 708-1t-00142 708-1t-00512 لوازم جانبی بیل مکانیکی 840140003 پمپ اصلی هیدرولیک PC30-8 PC35mr PC38uu P |
|---|---|
| مدل دستگاه قابل اجرا:: | کاماتسو PC30-8 PC35mr PC38uu PC28 PC35 PC45 PC50 |
| صنایع قابل اجرا:: | تعمیرگاه های مکانیکی، خرده فروشی، ساختمانی، انرژی، معدن |
708-1L-00651 708-1L-01650 708-2L-04240 708-1L-21531 برای حفاری کاماتسو PC130-7 پمپ پیستون اصلی هیدرولیک HPV95
| نام محصول: | 708-1L-00651 708-1L-01650 708-2L-04240 708-1L-21531 برای Komatsu Excavator PC130-7 پمپ اصلی هیدرولیک |
|---|---|
| مدل دستگاه قابل اجرا:: | Komatsu PC110-7 PC128-7 pc130-7 130-7K 130F-7 |
| صنایع قابل اجرا:: | تعمیرگاه های مکانیکی، خرده فروشی، ساختمانی، انرژی، معدن |

