همه محصولات
-
خوزهاز این شرکت خوشم میاد. حرفه ای و دوستانه هستن. خدمات عالی و مشاوره دوستانه، تحویل سریع. قیمت خیلی خوب. میخوام دوباره سفارش بدم وقتی که نیاز داشته باشم. -
لورن ملویلخدمات عالی، محصول با کیفیت -
سانوک نیژه نگورودخدمات مديريت، سريعتر از هر چيزي که بايد انجام بشه. -
اردنتومور کمپانايه خرید خوشمزه
کلید واژه ها [ excavator hydraulic pump for hitachi zx70 ] همخوانی داشتن 84 محصولات.
9256990 9255876 9251292 Final Drive Drive Assy Travel Travel For Hitachi ZX250L-5G ZX270-3 ZX270-HHE ZX280-5G ZX290LCN-5B قطعات دستگاه مسافرتی پس از فروش
| Product name:: | 9256990 9255876 9251292 Final Drive Assy Travel Gearbox for Hitachi ZX250L-5G ZX270-3 ZX270-HHE ZX280-5G ZX290LCN-5B Travel Device Excavator Parts Aftermarket Original |
|---|---|
| Applicable machine model:: | Hitachi ZX250L-5G ZX270-3 ZX270-HHE ZX280-5G ZX290LCN-5B Excavator |
| Applicable Industries:: | Mechanical repair shops, retail, construction, energy, mining |
9319614 TCDD71DW YB60002107 جعبه دنده کاهش مونتاژ انتقال برای هیتاچی ZW310 ZX310-5A جعبه دنده انتقال
| Product name:: | 9319614 TCDD71DW YB60002107 Transmission Assembly Reduction Gearbox for Hitachi ZW310 ZX310-5A CW550 Transmission Gear Box |
|---|---|
| Applicable machine model:: | Hitachi ZW310 ZX310-5A CW550 Excavator |
| Applicable Industries:: | Mechanical repair shops, retail, construction, energy, mining |
YB60002107 مونتاژ گیربکس اتوماتیک برای هیتاچی ZW310-5A چرخ گیرنده گیربکس قطعات ماشین آلات ساختمانی بعد از فروش اصلی
| Product name:: | YB60002107 Automatic Transmission Assembly for Hitachi ZW310-5A Wheel Loader Gearbox Construction Machinery Parts Aftermarket Original |
|---|---|
| Applicable machine model:: | Hitachi ZW310-5A Wheel Loader |
| Applicable Industries:: | Mechanical repair shops, retail, construction, energy, mining |
170403-00075 K1005191 موتور حرکت هیدرولیکی برای دستگاه حرکت بیل مکانیکی Doosan DX210W قطعات هیدرولیکی پس از فروش با کیفیت بالا اصلی
| نام محصول: | 170403-00075 K1005191 موتور مسافرتی هیدرولیک برای Doosan DX210W دستگاه مسافرتی بیل مکانیکی قطعات هید |
|---|---|
| مدل ماشین قابل اجرا: | بیل مکانیکی Doosan DX210W |
| صنایع قابل اجرا: | تعمیرگاه های مکانیکی ، خرده فروشی ، ساخت و ساز ، انرژی ، معدن |
درایو نهایی موتور مسافرتی TM09 TM09E برای قطعات هیدرولیک بیل مکانیکی Takeuchi TB175
| نام محصول:: | درایو نهایی موتور مسافرتی TM09 TM09E برای قطعات هیدرولیک بیل مکانیکی Takeuchi TB175 |
|---|---|
| مدل دستگاه قابل اجرا:: | TB175 |
| صنایع قابل اجرا:: | تعمیرگاه های مکانیکی، خرده فروشی، ساختمانی، انرژی، معدن |
39QA-41100 موتور سفر هیدرولیک برای هیوندای R430LC-9S HX430L دستگاه سفر حفاری قطعات هیدرولیک پس فروش کیفیت بالا اصلی
| Product name:: | 39QA-41100 Hydraulic Travel Motor For Hyundai R430LC-9S HX430L Travel Device Excavator Hydraulic Parts Aftermarket High Quality Original |
|---|---|
| Applicable machine model:: | Hyundai R430LC-9S HX430L Excavator |
| Applicable Industries:: | Mechanical repair shops, retail, construction, energy, mining |
4446245 4469026 برای هیتاچی ZX60 ZX65 ZX70 ZX75 قطعات حفاری قطعات کنترل اصلی هیدرولیک KYB C0170-31202 C0170-31044 بازرسی اصلی
| نام محصول: | 4446245 4469026 برای هیتاچی ZX60 ZX65 ZX70 ZX75 قطعات حفاری قطعات کنترل اصلی هیدرولیک KYB C0170-3120 |
|---|---|
| مدل دستگاه قابل اجرا:: | هیتاچی ZX60 ZX65 ZX70 ZX75 حفاری |
| صنایع قابل اجرا:: | تعمیرگاه های مکانیکی، خرده فروشی، ساختمانی، انرژی، معدن |
4470057 4469027 دستگاه سوئیچ ASSY / گیره باکس سوئیچ / موتور سوئیچ / گیره کاهش سوئیچ برای هیتاچی ZX75US-A ZX75US-3 ZX70 ZX75UR ZX80LCK ZX85US-HCME قطعات حفاری
| Product name: | 4470057 4469027 SWING DEVICE ASSY/SWING GEARBOX/SWING MOTOR/SWING REDUCTION GEARA FOR Hitachi ZX75US-A ZX75US-3 ZX70 ZX75UR ZX80LCK ZX85US-HCME EXCAVATORS PARTS AFTERMARKET ORIGINAL |
|---|---|
| مدل دستگاه قابل اجرا:: | Hitachi ZX75us-A ZX75US-3 ZX70 ZX75UR ZX80LCK ZX85US-HCME بیل مکانیکی |
| Applicable Industries:: | Mechanical repair shops, retail, construction, energy, mining |
9180731 برای هیتاچی HC1410 SR-G2000 ZR900TS ZX120 ZX120-3 ZX120-E ZX120-HCMC ZX125US ZX125US-E ZX130-3 ZX130-3-AMS ZX130-3-HCME ZX130-AMS ZX130-HCME ZX130H ZX130K ZX130K-3 انتقال درایو نهایی
| نام محصول: | 9180731 برای انتقال نهایی هیتاچی HC1410 SR-G2000 ZR900TS ZX120 ZX120-3 ZX120-E ZX120-HCMC ZX125US-E |
|---|---|
| مدل ماشین قابل اجرا: | برای Hitachi HC1410 SR-G2000 ZR900TS ZX120 ZX120-3 ZX120-E ZX120-HCMC ZX125US ZX125US-E ZX130-3 ZX13 |
| صنایع قابل اجرا: | تعمیرگاه های مکانیکی ، خرده فروشی ، ساخت و ساز ، انرژی ، معدن |
9228435 9272923 9290867 9291582 هیتاچی 70-5A مونتاژ موتور سفر محرک نهایی
| نام محصول:: | 9228435 9272923 9290867 9291582 هیتاچی 70-5A مونتاژ موتور سفر محرک نهایی |
|---|---|
| مدل دستگاه قابل اجرا:: | ZX70-3، ZX70-5A، ZX70-3-HCME، ZX75UR-3، ZX75US-3، ZX75USK-3، ZX80LCK-3، ZX85US-3، ZX85USB-3، USB-ZX- |
| صنایع قابل اجرا:: | تعمیرگاه های مکانیکی، خرده فروشی، ساختمانی، انرژی، معدن |

