همه محصولات
-
خوزهاز این شرکت خوشم میاد. حرفه ای و دوستانه هستن. خدمات عالی و مشاوره دوستانه، تحویل سریع. قیمت خیلی خوب. میخوام دوباره سفارش بدم وقتی که نیاز داشته باشم. -
لورن ملویلخدمات عالی، محصول با کیفیت -
سانوک نیژه نگورودخدمات مديريت، سريعتر از هر چيزي که بايد انجام بشه. -
اردنتومور کمپانايه خرید خوشمزه
کلید واژه ها [ doosan swing gearbox ] همخوانی داشتن 193 محصولات.
مجموعه گیربکس موتور مسافرتی TM40 Ultimate Drive برای بیل مکانیکی EC240B، S220-5، DH225-7، R225
| نام محصول:: | مجموعه گیربکس موتور مسافرتی TM40 Ultimate Drive برای بیل مکانیکی EC240B، S220-5، DH225-7، R225 |
|---|---|
| مدل دستگاه قابل اجرا:: | EC240B، S220-5، DH225-7، R225 |
| صنایع قابل اجرا:: | تعمیرگاه های مکانیکی، خرده فروشی، ساختمانی، انرژی، معدن |
قطعات هیدرولیک بیل مکانیکی 21N-27-00190 21N-27-00191 جعبه دنده مسافرتی برای Komatsu PC1250 PC1250-8 درایو نهایی
| نام محصول:: | قطعات هیدرولیک بیل مکانیکی 21N-27-00190 21N-27-00191 جعبه دنده مسافرتی برای Komatsu PC1250 PC1250-8 |
|---|---|
| مدل دستگاه قابل اجرا:: | برای Komatsu PC1250 PC1250-8 |
| صنایع قابل اجرا:: | تعمیرگاه های مکانیکی، خرده فروشی، ساختمانی، انرژی، معدن |
514-9423 514-9426 Final Drive Gearbox Travel برای کاترپیلر 326D2 326F 324E 324D DRIVE GP-FINAL Travel Reduction Gear قطعات حفاری بعد از فروش اصلی
| نام محصول:: | 514-9423 514-9426 Final Drive Gearbox Travel برای کاترپیلر 326D2 326F 324E 324D DRIVE GP-FINAL Trave |
|---|---|
| مدل ماشین قابل اجرا: | 326d2 326f 324e 324d بیل مکانیکی |
| صنایع قابل اجرا: | تعمیرگاه های مکانیکی ، خرده فروشی ، ساخت و ساز ، انرژی ، معدن |
9319614 TCDD71DW YB60002107 جعبه دنده کاهش مونتاژ انتقال برای هیتاچی ZW310 ZX310-5A جعبه دنده انتقال
| Product name:: | 9319614 TCDD71DW YB60002107 Transmission Assembly Reduction Gearbox for Hitachi ZW310 ZX310-5A CW550 Transmission Gear Box |
|---|---|
| Applicable machine model:: | Hitachi ZW310 ZX310-5A CW550 Excavator |
| Applicable Industries:: | Mechanical repair shops, retail, construction, energy, mining |
کاهش دهنده سوئیچ سوئیچ 130426-00042A 130426-00042B برای حفاری Doosan DX800LC-5B
| نام محصول: | Swing Reducer Swing Drive 130426-00042A 130426-00042B |
|---|---|
| مدل دستگاه قابل اجرا:: | بیل مکانیکی دوسان DX800LC-5B |
| صنایع قابل اجرا:: | تعمیرگاه های مکانیکی، خرده فروشی، ساختمانی، انرژی، معدن |
Mag-1700vp-3800 برای Excavator Sk230-6 Final Drive، موتور سفر و کیت تعمیر گیربکس
| نام محصول:: | Mag-1700vp-3800 مناسب برای بیل مکانیکی Sk230-6 درایو نهایی، موتور مسافرتی و کیت تعمیر گیربکس |
|---|---|
| مدل دستگاه قابل اجرا:: | SK230-6 |
| صنایع قابل اجرا:: | تعمیرگاه های مکانیکی، خرده فروشی، ساختمانی، انرژی، معدن |
مجموعه موتور مسافرتی GM35 YN15V00011F4 Final Drive SK200 SK200-5 SK200-6، مجموعه گیربکس کیت تعمیر بیل مکانیکی کوبلکو
| نام محصول:: | مجموعه موتور مسافرتی GM35 YN15V00011F4 Final Drive SK200 SK200-5 SK200-6، مجموعه گیربکس کیت تعمیر بی |
|---|---|
| مدل دستگاه قابل اجرا:: | SK200 SK200-5 SK200-6 |
| صنایع قابل اجرا:: | تعمیرگاه های مکانیکی، خرده فروشی، ساختمانی، انرژی، معدن |
کاهنده اصلی T9T2 با موتور مسافرتی و گیربکس کاهنده برای مینی بیل مکانیکی 8 تنی
| نام محصول:: | کاهنده اصلی T9T2 با موتور مسافرتی و گیربکس کاهنده برای مینی بیل مکانیکی 8 تنی |
|---|---|
| مدل دستگاه قابل اجرا:: | مینی بیل مکانیکی 8 تن |
| صنایع قابل اجرا:: | تعمیرگاه های مکانیکی، خرده فروشی، ساختمانی، انرژی، معدن |
514-9422 514-9424 514-9421 514-9425 آخرین درایو گیربکس مسافرتی برای 326D2 326F 324E 324D Gear Reduction Gear قطعات حفاری بعد از فروش اصلی
| نام محصول:: | 514-9422 514-9424 514-9421 514-9425 آخرین درایو گیربکس مسافرتی برای 326D2 326F 324E 324D |
|---|---|
| مدل ماشین قابل اجرا: | 326d2 326f 324e 324d بیل مکانیکی |
| صنایع قابل اجرا: | تعمیرگاه های مکانیکی ، خرده فروشی ، ساخت و ساز ، انرژی ، معدن |
YB60002107 مونتاژ گیربکس اتوماتیک برای هیتاچی ZW310-5A چرخ گیرنده گیربکس قطعات ماشین آلات ساختمانی بعد از فروش اصلی
| Product name:: | YB60002107 Automatic Transmission Assembly for Hitachi ZW310-5A Wheel Loader Gearbox Construction Machinery Parts Aftermarket Original |
|---|---|
| Applicable machine model:: | Hitachi ZW310-5A Wheel Loader |
| Applicable Industries:: | Mechanical repair shops, retail, construction, energy, mining |

