همه محصولات
-
خوزهاز این شرکت خوشم میاد. حرفه ای و دوستانه هستن. خدمات عالی و مشاوره دوستانه، تحویل سریع. قیمت خیلی خوب. میخوام دوباره سفارش بدم وقتی که نیاز داشته باشم. -
لورن ملویلخدمات عالی، محصول با کیفیت -
سانوک نیژه نگورودخدمات مديريت، سريعتر از هر چيزي که بايد انجام بشه. -
اردنتومور کمپانايه خرید خوشمزه
کلید واژه ها [ construction machinery hydraulic control valve ] همخوانی داشتن 657 محصولات.
پمپ هیدرولیک سه گانه John Deere 6130D با 12 ماه گارانتی و استاندارد OEM برای حفاری
| نام محصول: | پمپ هیدرولیک سه گانه |
|---|---|
| مدل دستگاه قابل اجرا:: | SJ21033 |
| صنایع قابل اجرا:: | تعمیرگاه های مکانیکی، خرده فروشی، ساختمانی، انرژی، معدن |
پمپ هیدرولیک اصلی (P/N YB60000190) – پمپ پیستونی HPK060CT برای هیتاچی ZX110/ZX120/ZX130/ZX145
| نام محصول: | پمپ هیدرولیک اصلی (P/N YB60000190) – پمپ پیستونی HPK060CT برای هیتاچی ZX110/ZX120/ZX130/ZX145 |
|---|---|
| مدل دستگاه قابل اجرا:: | هیتاچی ZX110/ZX120/ZX130/ZX145 |
| صنایع قابل اجرا:: | تعمیرگاه های مکانیکی، خرده فروشی، ساختمانی، انرژی، معدن |
پمپ هیدرولیک برای حفاری جان دیر 75D / 85D / 85G (P/N 4706895، 9308692، 4663831)
| نام محصول: | پمپ هیدرولیک (P/N 4706895, 9308692, 4663831) |
|---|---|
| مدل دستگاه قابل اجرا:: | John Deere 75D / 85D / 85G |
| صنایع قابل اجرا:: | تعمیرگاه های مکانیکی، خرده فروشی، ساختمانی، انرژی، معدن |
پمپ هیدرولیک جان دیر 1200 1400 – RE68144 RE151971 AT195249 AT353937
| نام محصول: | JOHN DEERE 1200 1400 |
|---|---|
| مدل دستگاه قابل اجرا:: | RE68144 RE151971 AT195249 AT353937 |
| صنایع قابل اجرا:: | تعمیرگاه های مکانیکی، خرده فروشی، ساختمانی، انرژی، معدن |
موتور هیدرولیک Poclain MK05-2-124-F04-1340-0000 قسمت شماره 002343869J
| نام محصول: | پوکلین MK05-2-124-F04-1340-0000 |
|---|---|
| مدل دستگاه قابل اجرا:: | 002343869J |
| صنایع قابل اجرا:: | تعمیرگاه های مکانیکی، خرده فروشی، ساختمانی، انرژی، معدن |
723-57-11801 723-57-11800 شیر کنترل اصلی هیدرولیک برای شیر توزیع هیدرولیک سنگین بیل مکانیکی کوماتسو PC130-7 با تنظیم جریان دقیق
| مدل قابل اجرا: | کوماتسو PC130-7 |
|---|---|
| جزئیات بسته بندی: | جعبه چوبی یا در صورت نیاز |
| زمان تحویل: | 5-8 روز هفته |
مجموعه پمپ هیدرولیک دوسان DX420 K1003280B با کیفیت بالا برای قطعات یدکی ماشین آلات ساختمانی بیل مکانیکی
| وضعیت: | جدید/بازسازی شده |
|---|---|
| جزئیات بسته بندی: | جعبه چوبی یا در صورت نیاز |
| زمان تحویل: | 5-8 روز هفته |
R200W-7 R200W-7A R210W-9S بیل مکانیکی 31N6-45012 مهندسی ساخت موتور مسافرتی برای هیوندای
| نام محصول: | موتور مسافرتی هیوندای R200W-7 R200W-7A R210W-9S 31N6-45012 |
|---|---|
| مدل دستگاه قابل اجرا:: | بیل مکانیکی هیوندای R200W-7 R200W-7A R210W-9S |
| صنایع قابل اجرا:: | موتور مسافرتی هیوندای R200W-7 R200W-7A R210W-9S 31N6-45012 |
گیربکس 610-8801 برای ماشین آلات ساختمانی بیل مکانیکی سنگین CAT 336GC با ظرفیت بار بالا انتقال نیرو پایدار
| مدل قابل اجرا: | بیل مکانیکی CAT 336GC |
|---|---|
| جزئیات بسته بندی: | جعبه چوبی یا در صورت نیاز |
| زمان تحویل: | 5-8 روز هفته |
708-23-04014 PC100-5 120-5 150-5 مجموعه پمپ هیدرولیک (HPV55+55) قطعات کاماتسو
| نام محصول: | 708-23-04014 Komatsu PC100-5 120-5 150-5 پمپ هیدرولیک مجموعه پمپ هیدرولیک (HPV55+55) قطعات کوماتسو |
|---|---|
| مدل دستگاه قابل اجرا:: | کوماتسو PC100-5 pc120-5 pc150-5 |
| صنایع قابل اجرا:: | تعمیرگاه های مکانیکی، خرده فروشی، ساختمانی، انرژی، معدن |

