همه محصولات
-
خوزهاز این شرکت خوشم میاد. حرفه ای و دوستانه هستن. خدمات عالی و مشاوره دوستانه، تحویل سریع. قیمت خیلی خوب. میخوام دوباره سفارش بدم وقتی که نیاز داشته باشم. -
لورن ملویلخدمات عالی، محصول با کیفیت -
سانوک نیژه نگورودخدمات مديريت، سريعتر از هر چيزي که بايد انجام بشه. -
اردنتومور کمپانايه خرید خوشمزه
کلید واژه ها [ construction machinery hydraulic control valve ] همخوانی داشتن 657 محصولات.
شیر کنترل هیدرولیک 709-1A-11500 709-1A-11200 709-1A-11600 برای Komatsu PC2000-8 PC2000-11
| نام محصول: | شیر کنترل هیدرولیک 709-1A-11500 709-1A-11200 709-1A-11600 برای Komatsu PC2000-8 PC2000-11 |
|---|---|
| مدل دستگاه قابل اجرا:: | کاماتسو PC2000-8 PC2000-11 |
| صنایع قابل اجرا:: | تعمیرگاه های مکانیکی، خرده فروشی، ساختمانی، انرژی، معدن |
شیر هیدرولیک بیل مکانیکی کاتو HD450 HD512 شیر کنترل اصلی شیر کنترل هیدرولیک شیر توزیع کننده شیر توزیع
| نام محصول: | شیر هیدرولیک بیل مکانیکی کاتو HD450 HD512 شیر کنترل اصلی شیر کنترل هیدرولیک شیر توزیع کننده شیر توزی |
|---|---|
| مدل دستگاه قابل اجرا:: | Kato HD450 HD512 |
| صنایع قابل اجرا:: | مهندسی عمران، ساخت و ساز، ماشین آلات انرژی و معدن، جنگلداری، تعمیرگاه های ماشین آلات، خرده فروشی، |
شیر توزیع شیر کنترل اصلی بیل مکانیکی KATO HD700 شیر کنترل هیدرولیک
| نام محصول: | شیر توزیع شیر کنترل اصلی بیل مکانیکی KATO 700 شیر کنترل هیدرولیک |
|---|---|
| مدل دستگاه قابل اجرا:: | KATO HD700 |
| صنایع قابل اجرا:: | مهندسی عمران، ساخت و ساز، ماشین آلات انرژی و معدن، جنگلداری، تعمیرگاه های ماشین آلات، خرده فروشی، |
استفاده برای شیر کنترل بیل مکانیکی Kobelco 75UR-2 با کیفیت بالا، شیر کنترل، قطعات یدکی ماشین آلات ساختمانی، تولید کننده قطعات یدکی ماشین آلات ساختمانی
| Product name: | Kobelco 75UR-2 Excavator Control Valve High Quality Control Valve |
|---|---|
| Applicable machine model:: | Kobelco Excavator Control Valve |
| Applicable Industries:: | Mechanical repair shops, retail, construction, energy, mining |
شیر کنترل اصلی هیدرولیک 31N5-16111 برای بیل مکانیکی هیوندای R160LC-7A R180LC-7A
| نام محصول: | شیر کنترل اصلی هیدرولیک هیوندای R160LC-7A R180LC-7A 31N5-16111 |
|---|---|
| مدل ماشین قابل اجرا: | شیر کنترل اصلی هیدرولیک برای هیوندای R160LC-7A R180LC-7A |
| صنایع قابل اجرا: | تعمیرگاه های مکانیکی ، خرده فروشی ، ساخت و ساز ، انرژی ، معدن |
استفاده برای بیل مکانیکی هیتاچی ZX30U-5A ZX35U-5A شیر کنترل اصلی شیر کنترل اصلی با کیفیت بالا قطعات یدکی ماشین آلات ساختمانی 4722750 KYB C0070-23057
| نام محصول: | شیر کنترل اصلی بیل مکانیکی ZX30U-5A ZX35U-5A شیر کنترل با کیفیت بالا |
|---|---|
| مدل دستگاه قابل اجرا:: | دریچه کنترل حفاری هیتاچی |
| صنایع قابل اجرا:: | تعمیرگاه های مکانیکی، خرده فروشی، ساختمانی، انرژی، معدن |
804024289 HVSE18-08-PLL320-BE1 شیر کنترل اصلی برای بیل مکانیکی Lovol 80E و XCMG 75GA 85GH
| نام محصول: | 804024289 HVSE18-08-PLL320-BE1 شیر کنترل اصلی برای بیل مکانیکی Lovol 80E و XCMG 75GA 85GH |
|---|---|
| مدل دستگاه قابل اجرا:: | بیل مکانیکی Lovol 80E & XCMG 75GA 85GH |
| صنایع قابل اجرا:: | تعمیرگاه های مکانیکی، خرده فروشی، ساختمانی، انرژی، معدن |
شیر کنترل YA00000703 برای بیل مکانیکی هیتاچی ZX200-5G ZX200LC-5G ZX210H-5G ZX210K-5G ZX210LCH-5G ZX210LCK-5G
| نام محصول: | شیر کنترل YA00000703 برای بیل مکانیکی هیتاچی ZX200-5G ZX200LC-5G ZX210H-5G ZX210K-5G ZX210LCH-5G ZX2 |
|---|---|
| مدل ماشین قابل اجرا: | دریچه کنترل حفاری هیتاچی |
| صنایع قابل اجرا: | تعمیرگاه های مکانیکی ، خرده فروشی ، ساخت و ساز ، انرژی ، معدن |
پمپ اصلی هیدرولیک بیل مکانیکی کوماتسو PC1800-6 708-2L-00540 قطعات ماشین آلات ساختمانی
| نام محصول: | پمپ اصلی هیدرولیک بیل مکانیکی کوماتسو PC1800-6 708-2L-00540 قطعات ماشین آلات ساختمانی |
|---|---|
| مدل ماشین قابل اجرا: | پمپ اصلی هیدرولیک بیل مکانیکی کوماتسو PC1800-6 |
| صنایع قابل اجرا: | تعمیرگاه های مکانیکی ، خرده فروشی ، ساخت و ساز ، انرژی ، معدن |
YN30V00084F1 قطعات معدنی هیدرولیک SK200-6 SK200-3 مجموعه دریچه کنترل اصلی مناسب برای ماشین آلات ساختمانی
| نام محصول: | YN30V00084F1 قطعات معدنی هیدرولیک SK200-6 SK200-3 مجموعه دریچه کنترل اصلی مناسب برای ماشین آلات ساخت |
|---|---|
| مدل دستگاه قابل اجرا:: | SK200-6 SK200-3 |
| صنایع قابل اجرا:: | مهندسی عمران، ساخت و ساز، ماشین آلات انرژی و معدن، جنگلداری، تعمیرگاه های ماشین آلات، خرده فروشی، |

