همه محصولات
-
خوزهاز این شرکت خوشم میاد. حرفه ای و دوستانه هستن. خدمات عالی و مشاوره دوستانه، تحویل سریع. قیمت خیلی خوب. میخوام دوباره سفارش بدم وقتی که نیاز داشته باشم. -
لورن ملویلخدمات عالی، محصول با کیفیت -
سانوک نیژه نگورودخدمات مديريت، سريعتر از هر چيزي که بايد انجام بشه. -
اردنتومور کمپانايه خرید خوشمزه
کلید واژه ها [ construction machinery hydraulic control valve ] همخوانی داشتن 516 محصولات.
708-2L-00150 708-2L-00151 708-2L-00056 708-2L-00055 708-2L-00054 708-2L-00053 Komatsu PC200-6 220-6 Main Pumpalic
| نام محصول: | 708-2L-00150 708-2L-00151 708-2L-00056 708-2L-00055 708-2L-00054 708-2L-00053 Komatsu PC200-6 220-6 |
|---|---|
| مدل دستگاه قابل اجرا:: | Komatsu PC200 210-6 220-6 |
| صنایع قابل اجرا:: | تعمیرگاه های مکانیکی، خرده فروشی، ساختمانی، انرژی، معدن |
708-1L-00651 708-1L-01650 708-2L-04240 708-1L-21531 برای حفاری کاماتسو PC130-7 پمپ پیستون اصلی هیدرولیک HPV95
| نام محصول: | 708-1L-00651 708-1L-01650 708-2L-04240 708-1L-21531 برای Komatsu Excavator PC130-7 پمپ اصلی هیدرولیک |
|---|---|
| مدل دستگاه قابل اجرا:: | Komatsu PC110-7 PC128-7 pc130-7 130-7K 130F-7 |
| صنایع قابل اجرا:: | تعمیرگاه های مکانیکی، خرده فروشی، ساختمانی، انرژی، معدن |
708-25-04051 708-25-04014 20Y-60-X1261 708-25-04013 708-25-0401 برای کاوشگر کاماتسو PC200-5 BR200 پمپ اصلی هیدرولیک
| نام محصول: | 708-25-04051 708-25-04014 20Y-60-X1261 708-25-04013 708-25-0401 برای کاوشگر کاماتسو PC200-5 BR200 پم |
|---|---|
| مدل دستگاه قابل اجرا:: | کوماتسو PC200-5 200-5C BR200S-1 BR200R-1 200-5Z BR200J-1 210-5K |
| صنایع قابل اجرا:: | تعمیرگاه های مکانیکی، خرده فروشی، ساختمانی، انرژی، معدن |
JCB JS160 JS130W Excavator پمپ هیدرولیک اصلی 20640-44020 KYB PSV2-60T پمپ پیستون بازار جانبی JNJ013
| نام محصول: | پمپ اصلی هیدرولیک بیل مکانیکی JCB JS160 JS130W 20640-44020 KYB PSV2-60T پمپ پیستونی کیفیت بالا افترم |
|---|---|
| مدل دستگاه قابل اجرا:: | JCB JS160 JS130W |
| صنایع قابل اجرا:: | تعمیرگاه های مکانیکی، خرده فروشی، ساختمانی، انرژی، معدن |
708-2H-01022 708-2H-01120 708-2H-00026 R7082H00191 708-2H-00022 کاماتسو PC400-6 BR200T BR500JG پمپ اصلی هیدرولیک
| نام محصول: | 708-2H-01022 708-2H-01120 708-2H-00026 R7082H00191 708-2H-00022 کاماتسو PC400-6 BR200T BR500JG پمپ ا |
|---|---|
| مدل دستگاه قابل اجرا:: | کوماتسو PC400-6 BR200T, BR500JG |
| صنایع قابل اجرا:: | تعمیرگاه های مکانیکی، خرده فروشی، ساختمانی، انرژی، معدن |
708-2L-00700 708-2L-00701 708-2L-06390 708-2L-01701 برای حفاری Komatsu 200-8K 210-8K 230NHD-8K پمپ هیدرولیک اصلی
| نام محصول: | 708-2L-00700 708-2L-00701 708-2L-06390 708-2L-01701 برای حفاری Komatsu 200-8K 210-8K 230NHD-8K پمپ ه |
|---|---|
| مدل دستگاه قابل اجرا:: | کوماتسو PC200-8K 210-8K 230NHD-8K |
| صنایع قابل اجرا:: | تعمیرگاه های مکانیکی، خرده فروشی، ساختمانی، انرژی، معدن |
175-6253 1756253 165-5574 1655574 برای کامیون معدن 789C 789D پمپ هیدرولیک روغن گیر TQ پمپ
| نام محصول: | 175-6253 1756253 165-5574 1655574 برای کامیون معدن 789C 789D پمپ هیدرولیک روغن گیر TQ پمپ |
|---|---|
| مدل دستگاه قابل اجرا:: | CAT 789C 789D |
| صنایع قابل اجرا:: | تعمیرگاه های مکانیکی، خرده فروشی، ساختمانی، انرژی، معدن |
708-2G-00310 708-2G-01310 708-2G-04610 برای حفاری Komatsu 200-10 240-10 290-10 پمپ پیستون اصلی هیدرولیک
| نام محصول: | 708-2G-00310 708-2G-01310 708-2G-04610 برای بیل مکانیکی کوماتسو 200-10 240-10 290-10 پمپ اصلی هیدرول |
|---|---|
| مدل دستگاه قابل اجرا:: | کوماتسو PC200-10 240-10 290-10 |
| صنایع قابل اجرا:: | تعمیرگاه های مکانیکی، خرده فروشی، ساختمانی، انرژی، معدن |
708-2G-00320 708-2G-00620 708-2G-11620 برای حفاری Komatsu 200-10 240-10 290-10 پمپ هیدرولیک اصلی پیستون
| نام محصول: | 708-2G-00320 708-2G-00620 708-2G-11620 برای بیل مکانیکی کوماتسو 200-10 240-10 290-10 پمپ اصلی هیدرول |
|---|---|
| مدل دستگاه قابل اجرا:: | کوماتسو PC200-10 240-10 290-10 |
| صنایع قابل اجرا:: | تعمیرگاه های مکانیکی، خرده فروشی، ساختمانی، انرژی، معدن |
708-2L-06551 7082L06551 708-2L-41121 708-2L-41111 برای بیل مکانیکی پمپ اصلی هیدرولیک کوماتسو PW200-7K 220-7K 230NHD-7K
| نام محصول: | 708-2L-06551 7082L06551 708-2L-41121 708-2L-41111 برای بیل مکانیکی پمپ اصلی هیدرولیک کوماتسو PW200-7 |
|---|---|
| مدل دستگاه قابل اجرا:: | KomatsuPC200-7K 210-7K PW200-7K 220-7K 230NHD-7K |
| صنایع قابل اجرا:: | تعمیرگاه های مکانیکی، خرده فروشی، ساختمانی، انرژی، معدن |

