همه محصولات
-
خوزهاز این شرکت خوشم میاد. حرفه ای و دوستانه هستن. خدمات عالی و مشاوره دوستانه، تحویل سریع. قیمت خیلی خوب. میخوام دوباره سفارش بدم وقتی که نیاز داشته باشم. -
لورن ملویلخدمات عالی، محصول با کیفیت -
سانوک نیژه نگورودخدمات مديريت، سريعتر از هر چيزي که بايد انجام بشه. -
اردنتومور کمپانايه خرید خوشمزه
کلید واژه ها [ ap2d25 28 excavator hydraulic pump ] همخوانی داشتن 126 محصولات.
708-2L-06551 7082L06551 708-2L-41121 708-2L-41111 برای بیل مکانیکی پمپ اصلی هیدرولیک کوماتسو PW200-7K 220-7K 230NHD-7K
| نام محصول: | 708-2L-06551 7082L06551 708-2L-41121 708-2L-41111 برای بیل مکانیکی پمپ اصلی هیدرولیک کوماتسو PW200-7 |
|---|---|
| مدل دستگاه قابل اجرا:: | KomatsuPC200-7K 210-7K PW200-7K 220-7K 230NHD-7K |
| صنایع قابل اجرا:: | تعمیرگاه های مکانیکی، خرده فروشی، ساختمانی، انرژی، معدن |
708-25-04051 708-25-04014 20Y-60-X1261 708-25-04013 708-25-0401 برای کاوشگر کاماتسو PC200-5 BR200 پمپ اصلی هیدرولیک
| نام محصول: | 708-25-04051 708-25-04014 20Y-60-X1261 708-25-04013 708-25-0401 برای کاوشگر کاماتسو PC200-5 BR200 پم |
|---|---|
| مدل دستگاه قابل اجرا:: | کوماتسو PC200-5 200-5C BR200S-1 BR200R-1 200-5Z BR200J-1 210-5K |
| صنایع قابل اجرا:: | تعمیرگاه های مکانیکی، خرده فروشی، ساختمانی، انرژی، معدن |
708-2G-00310 708-2G-01310 708-2G-04610 برای حفاری Komatsu 200-10 240-10 290-10 پمپ پیستون اصلی هیدرولیک
| نام محصول: | 708-2G-00310 708-2G-01310 708-2G-04610 برای بیل مکانیکی کوماتسو 200-10 240-10 290-10 پمپ اصلی هیدرول |
|---|---|
| مدل دستگاه قابل اجرا:: | کوماتسو PC200-10 240-10 290-10 |
| صنایع قابل اجرا:: | تعمیرگاه های مکانیکی، خرده فروشی، ساختمانی، انرژی، معدن |
708-2G-00320 708-2G-00620 708-2G-11620 برای حفاری Komatsu 200-10 240-10 290-10 پمپ هیدرولیک اصلی پیستون
| نام محصول: | 708-2G-00320 708-2G-00620 708-2G-11620 برای بیل مکانیکی کوماتسو 200-10 240-10 290-10 پمپ اصلی هیدرول |
|---|---|
| مدل دستگاه قابل اجرا:: | کوماتسو PC200-10 240-10 290-10 |
| صنایع قابل اجرا:: | تعمیرگاه های مکانیکی، خرده فروشی، ساختمانی، انرژی، معدن |
708-2H-00280 7082H00280 کاماتسو PC300-6 pc350-6 پمپ اصلی هیدرولیک 708-2H-00281 کیت تعمیر حفاری
| نام محصول: | 708-2H-00280 7082H00280 کاماتسو PC300-6 pc350-6 پمپ اصلی هیدرولیک 708-2H-00281 کیت تعمیر حفاری |
|---|---|
| مدل دستگاه قابل اجرا:: | کاماتسو PC300-6 PC350-6 |
| صنایع قابل اجرا:: | تعمیرگاه های مکانیکی، خرده فروشی، ساختمانی، انرژی، معدن |
708-2H-00450 708-2H-00026 708-2H-00022 708-2H-00027 Komatsu Excavator PC400 450-7-8 BR580JG پمپ هیدرولیک اصلی پیستون
| نام محصول: | 708-2H-00450 708-2H-00026 708-2H-00022 708-2H-00027 Komatsu Excavator PC400 450-7-8 BR580JG پمپ هیدر |
|---|---|
| مدل دستگاه قابل اجرا:: | کوماتسو PC400 450-7-8 BR580JG |
| صنایع قابل اجرا:: | تعمیرگاه های مکانیکی، خرده فروشی، ساختمانی، انرژی، معدن |
708-2L-00700 708-2L-00701 708-2L-06390 708-2L-01701 برای حفاری Komatsu 200-8K 210-8K 230NHD-8K پمپ هیدرولیک اصلی
| نام محصول: | 708-2L-00700 708-2L-00701 708-2L-06390 708-2L-01701 برای حفاری Komatsu 200-8K 210-8K 230NHD-8K پمپ ه |
|---|---|
| مدل دستگاه قابل اجرا:: | کوماتسو PC200-8K 210-8K 230NHD-8K |
| صنایع قابل اجرا:: | تعمیرگاه های مکانیکی، خرده فروشی، ساختمانی، انرژی، معدن |
708-2L-00760 708-2L-00761 708-2L-04950 708-2L-01632 708-2L-00760 برای بیل مکانیکی کوماتسو PC750 800-7 پمپ اصلی هیدرولیک
| نام محصول: | 708-2L-00760 708-2L-00761 708-2L-04950 708-2L-01632 برای بیل مکانیکی کوماتسو PC750 800-7 پمپ اصلی هی |
|---|---|
| مدل دستگاه قابل اجرا:: | کوماتسو PC750 800-7 |
| صنایع قابل اجرا:: | تعمیرگاه های مکانیکی، خرده فروشی، ساختمانی، انرژی، معدن |
708-2L-90740 708-2L-90741 708-2L-04930 708-2L-01622 برای حفاری Komatsu PC750 800-7 پمپ اصلی هیدرولیک
| نام محصول: | 708-2L-90740 708-2L-90741 708-2L-04930 708-2L-01622 برای بیل مکانیکی کوماتسو PC750 800-7 پمپ اصلی هی |
|---|---|
| مدل دستگاه قابل اجرا:: | کوماتسو PC750 800-7 |
| صنایع قابل اجرا:: | تعمیرگاه های مکانیکی، خرده فروشی، ساختمانی، انرژی، معدن |
708-7L-01112 708-7L-11111 708-7L-04113 For Komatsu D65EX-12 D65PX-12 Hydraulic HSS MOTOR اصل کیفیت بالا
| نام محصول: | 708-7L-01112 708-7L-11111 708-7L-04113 For Komatsu D65EX-12 D65PX-12 Hydraulic HSS MOTOR اصل کیفیت ب |
|---|---|
| مدل دستگاه قابل اجرا:: | کوماتسو D65EX-12 D65PX-12 |
| صنایع قابل اجرا:: | تعمیرگاه های مکانیکی، خرده فروشی، ساختمانی، انرژی، معدن |

