همه محصولات
-
خوزهاز این شرکت خوشم میاد. حرفه ای و دوستانه هستن. خدمات عالی و مشاوره دوستانه، تحویل سریع. قیمت خیلی خوب. میخوام دوباره سفارش بدم وقتی که نیاز داشته باشم. -
لورن ملویلخدمات عالی، محصول با کیفیت -
سانوک نیژه نگورودخدمات مديريت، سريعتر از هر چيزي که بايد انجام بشه. -
اردنتومور کمپانايه خرید خوشمزه
کلید واژه ها [ aftermarket original hydraulic main pump ] همخوانی داشتن 956 محصولات.
درایو نهایی حفاری اصلی 198-27-00611 198-27-00630 برای بولدوزر کاماتسو D475A-5EO
| نام محصول:: | 198-27-00611 198-27-00630 For Komatsu Buldozer D475A-5EO Travel Monte Final Drive Motor Travel Motor |
|---|---|
| مدل دستگاه قابل اجرا:: | بولدوزر کوماتسو D475A-5EO |
| صنایع قابل اجرا:: | تعمیرگاه های مکانیکی، خرده فروشی، ساختمانی، انرژی، معدن |
استفاده برای کاماتسو D275A-5 D275AX-5 بلدوزر شیر توزیع 723-65-21300 723-64-23400 723-65-22300 شیر کنترل اصلی
| نام محصول: | کوماتسو D275A-5 D275AX-5 بولدوزر 723-65-21300 723-64-23400 723-65-22300 شیر کنترل اصلی |
|---|---|
| مدل ماشین قابل اجرا: | شیر کنترل بولدوزر کوماتسو |
| صنایع قابل اجرا: | تعمیرگاه های مکانیکی ، خرده فروشی ، ساخت و ساز ، انرژی ، معدن |
استفاده برای پمپ دنده بولدوزر Komatsu D20P-7A D20P-6 D20A-8 D20P-5 07421-71401 پمپ دنده با کیفیت بالا ماشین آلات ساختمانی قطعات پس از فروش تولید کننده
| نام محصول: | پمپ دنده ای کوماتسو D20P-7A D20P-6 D20A-8 D20P-5 بولدوزر 07421-71401 پمپ دنده ای با کیفیت بالا |
|---|---|
| مدل ماشین قابل اجرا: | پمپ دنده ای بولدوزر کوماتسو D20P-7A D20P-6 D20A-8 D20P-5 07421-71401 |
| صنایع قابل اجرا: | تعمیرگاه های مکانیکی ، خرده فروشی ، ساخت و ساز ، انرژی ، معدن |
706-86-01571 R7068601571 گیربکس درایو نهایی (حرکت) برای کوماتسو D39EX-21 D39PX قطعات بولدوزر درایو حرکت قطعات یدکی بازار
| نام محصول: | 706-86-01571 R7068601571 گیربکس نهایی درایو (سفر) برای Komatsu D39EX-21 D39PX Drive Drive Drive Bald |
|---|---|
| مدل ماشین قابل اجرا: | برای Komatsu D39EX-21 D39PX |
| صنایع قابل اجرا: | تعمیرگاه های مکانیکی ، خرده فروشی ، ساخت و ساز ، انرژی ، معدن |
VOE12736393 12736393 برای مدل های Volvo G900 G900B G900C فن موتور فن موتور موتور سنگین قطعات تراکتور Aftermarket قطعات 127-36393 Grader Motor Volvo
| مدل ماشین قابل اجرا: | برای مدل های Volvo G900 G900B G900C |
|---|---|
| صنایع قابل اجرا: | تعمیرگاه های مکانیکی ، خرده فروشی ، ساخت و ساز ، انرژی ، معدن |
| دسته:: | درایو نهایی |
استفاده برای هیتاچی ZX200-5G Excavator کنترل کننده پمپ هیدرولیک YB60000192 HPV118JW کنترل کننده پمپ هیدرولیک با کیفیت بالا ماشین آلات ساختمانی تولید کننده قطعات پس از فروش
| نام محصول: | رگولاتور پمپ هیدرولیک بیل مکانیکی Hitachi ZX200-5G YB60000192 HPV118JW رگولاتور پمپ هیدرولیک با کیفی |
|---|---|
| مدل ماشین قابل اجرا: | هیتاشی رولیاتور پمپ هیدرولیک حفاری |
| صنایع قابل اجرا: | تعمیرگاه های مکانیکی ، خرده فروشی ، ساخت و ساز ، انرژی ، معدن |
پمپ هیدرولیک Komatsu PC200-7K 708-2L-41121 7082L41121
| نام محصول: | پمپ هیدرولیک Komatsu PC200-7K 708-2L-41121 7082L41121 |
|---|---|
| مدل دستگاه قابل اجرا:: | کوماتسو PC200-7K |
| صنایع قابل اجرا:: | تعمیرگاه های مکانیکی، خرده فروشی، ساختمانی، انرژی، معدن |
برای پمپ دنده لودر شانتویی SEM655D 5227740، پمپ دنده با کیفیت بالا، ماشینآلات ساختمانی، قطعات یدکی تولید کننده
| نام محصول: | پمپ دنده ای Loader Shantui SEM655D 5227740 پمپ دنده ای با کیفیت بالا |
|---|---|
| مدل دستگاه قابل اجرا:: | پمپ دنده ای لودر شانتویی |
| صنایع قابل اجرا:: | تعمیرگاه های مکانیکی، خرده فروشی، ساختمانی، انرژی، معدن |
استفاده برای شانتوئی SEM655D پمپ گیر بارگر 5998136 پمپ گیر با کیفیت بالا ماشین آلات ساختمانی تولید کننده قطعات پس از فروش
| Product name: | Shantui SEM655D Loader Gear Pump 5998136 High Quality Gear Pump |
|---|---|
| Applicable machine model:: | Shantui Loader Gear Pump |
| Applicable Industries:: | Mechanical repair shops, retail, construction, energy, mining |
استفاده برای شانتوئی SEM655D پمپ گیر بارگیری 5337993 پمپ گیر با کیفیت بالا ماشین آلات ساختمانی تولید کننده قطعات پس از فروش
| Product name: | Shantui SEM655D Loader Gear Pump 5337993 High Quality Gear Pump |
|---|---|
| Applicable machine model:: | Shantui Loader Gear Pump |
| Applicable Industries:: | Mechanical repair shops, retail, construction, energy, mining |

