همه محصولات
-
خوزهاز این شرکت خوشم میاد. حرفه ای و دوستانه هستن. خدمات عالی و مشاوره دوستانه، تحویل سریع. قیمت خیلی خوب. میخوام دوباره سفارش بدم وقتی که نیاز داشته باشم. -
لورن ملویلخدمات عالی، محصول با کیفیت -
سانوک نیژه نگورودخدمات مديريت، سريعتر از هر چيزي که بايد انجام بشه. -
اردنتومور کمپانايه خرید خوشمزه
کلید واژه ها [ aftermarket hydraulic steering pump ] همخوانی داشتن 175 محصولات.
استفاده برای شانتوئی SEM655D پمپ گیر بارگر 5998136 پمپ گیر با کیفیت بالا ماشین آلات ساختمانی تولید کننده قطعات پس از فروش
| Product name: | Shantui SEM655D Loader Gear Pump 5998136 High Quality Gear Pump |
|---|---|
| Applicable machine model:: | Shantui Loader Gear Pump |
| Applicable Industries:: | Mechanical repair shops, retail, construction, energy, mining |
246-4486 پمپ هیدرولیک 14m 16m استفاده از کنترل پمپ اصلی Assy پمپ پیستون قطعات حفاری
| نام محصول: | 246-4486 برای 14m 16m استفاده از استیر هیدرولیک پمپ اصلی Assy پمپ پیستون قطعات حفاری بعد |
|---|---|
| مدل دستگاه قابل اجرا:: | قطعات بیل مکانیکی کاترپیلار 14m 16m |
| صنایع قابل اجرا:: | تعمیرگاه های مکانیکی، خرده فروشی، ساختمانی، انرژی، معدن |
پمپ هیدرولیک Pb3076 بازاريابی پس از فروش اصلی برای Komatsu 730-8 730-10 قطعات کاوشگر فرمان / ترمز
| نام محصول: | Pb3076 برای کوماتسو 730-8 730-10 کنترل / ترمز هیدرولیک پمپ اصلی Assy پمپ پیستون قطعات حفاری پس از فر |
|---|---|
| مدل دستگاه قابل اجرا:: | قطعات بیل مکانیکی/ترمز Komatsu 730-8 730-10 |
| صنایع قابل اجرا:: | تعمیرگاه های مکانیکی، خرده فروشی، ساختمانی، انرژی، معدن |
PB9870 پمپ هیدرولیک برای Komatsu 730 STEER/BRAKE قطعات حفاری
| نام محصول: | PB9870 برای کاماتسو 730 STEER/BRKE پمپ هیدرولیک اصلی پمپ آسی پمپ پیستون قطعات حفاری پس از فروش اصلی |
|---|---|
| مدل دستگاه قابل اجرا:: | قطعات بیل مکانیکی Komatsu 730 |
| صنایع قابل اجرا:: | تعمیرگاه های مکانیکی، خرده فروشی، ساختمانی، انرژی، معدن |
پمپ اصلی GP-PISTON STEERING برای CAT 773E 772 773D 775F 770 773F 769D 775E TRUCK CA2191964 10R0537
| نام محصول: | 219-1964 CA2191964 10R0537 برای CAT 773E 772 773D 775F 770 773F 769D 775E TRUCK پمپ اصلی هیدرولیک پم |
|---|---|
| مدل دستگاه قابل اجرا:: | CAT 773E 772 773D 775F 770 773F 769D 775E کامیون |
| صنایع قابل اجرا:: | تعمیرگاه های مکانیکی، خرده فروشی، ساختمانی، انرژی، معدن |
برای پمپ دنده لودر شانتویی SEM655D 5227740، پمپ دنده با کیفیت بالا، ماشینآلات ساختمانی، قطعات یدکی تولید کننده
| نام محصول: | پمپ دنده ای Loader Shantui SEM655D 5227740 پمپ دنده ای با کیفیت بالا |
|---|---|
| مدل دستگاه قابل اجرا:: | پمپ دنده ای لودر شانتویی |
| صنایع قابل اجرا:: | تعمیرگاه های مکانیکی، خرده فروشی، ساختمانی، انرژی، معدن |
استفاده برای شانتوئی SEM655D پمپ گیر بارگیری 5337993 پمپ گیر با کیفیت بالا ماشین آلات ساختمانی تولید کننده قطعات پس از فروش
| Product name: | Shantui SEM655D Loader Gear Pump 5337993 High Quality Gear Pump |
|---|---|
| Applicable machine model:: | Shantui Loader Gear Pump |
| Applicable Industries:: | Mechanical repair shops, retail, construction, energy, mining |
استفاده برای 988K چرخ های بارگیری کننده پمپ هیدرولیک 362-9620 پمپ هیدرولیک با کیفیت بالا ماشین آلات ساختمانی قطعات جانبی
| Product name: | 988K Wheel Loaders Hydraulic Pump 362-9620 High Quality Hydraulic Pump |
|---|---|
| Applicable machine model:: | 988K Wheel Loaders Hydraulic Pump |
| Applicable Industries:: | Mechanical repair shops, retail, construction, energy, mining |
708-1W-41570 708-1W-00881 پمپ هیدرولیک اصلی برای قطعات پس از فروش لودر چرخدار کوماتسو WA380-6 WA430-6
| نام محصول: | 708-1W-41570 708-1W-00881 پمپ هیدرولیک اصلی برای قطعات پس از فروش لودر چرخدار کوماتسو WA380-6 WA430- |
|---|---|
| مدل دستگاه قابل اجرا:: | کاماتسو WA380-6 WA430-6 |
| صنایع قابل اجرا:: | تعمیرگاه های مکانیکی، خرده فروشی، ساختمانی، انرژی، معدن |
3038765 CA3038765 303-8765 10R0863 برای CAT D7R II از نوع تراکتور پمپ هیدرولیک پمپ پمپ پمپ اصلی پمپ پمپ Assy پمپ GP-Piston Aftermarket اصلی
| نام محصول: | 3038765 CA3038765 303-8765 10R0863 برای CAT D7R II از نوع تراکتور پمپ هیدرولیک پمپ پمپ پمپ اصلی پمپ |
|---|---|
| مدل دستگاه قابل اجرا:: | تراکتور نوع آهنگ Cat D7R II |
| صنایع قابل اجرا:: | تعمیرگاه های مکانیکی، خرده فروشی، ساختمانی، انرژی، معدن |

